A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Списки кандидатів на посаду міського голови та депутатів Великомостівської міської ради

Дата: 29.09.2020 18:16
Кількість переглядів: 3229

28 вересня 2020 року на засіданні Великомостівської міської територіальної виборчої комісії Червонградського району Львівської області було затверджено списки кандидатів на посаду міського голови та кандидатів у депутати Великомостівської міської ради.

 

 

 

Список кандидатів на посаду міського голови Великомостівської міської ради

 

Шийка Богдан Степанович

(заява про самовисування)

 

 

 

 

 

 


Ройко Ярослав Григорович

(заява про самовисування)

 

 

 

 

 

 


Сенюк Андрій Іванович

(заява про самовисування)

 

 

 

 

 

 


Марків Орест Володимирович

(рішенням коференції Львівської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»)

 

 

 

 

 



Списки політичних партій та кандидатів у депутати Великомостівської міської ради

1. Львівська обласна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»

  1. Абрашітов Володимир Байтуллович
  2. Рудиш Іванна Михайлівна
  3. Шийка Оксана Володимирівна
  4. Денькович Микола Йосипович
  5. Грицай Орест Богданович
  6. Березовська Галина Володимирівна
  7. Абрашітов Віталій Володимирович
  8. Руда Світлана Петрівна
  9. Козимко Павло Михайлович
  10. Райта Світлана Ігорівна
  11. Іванович Роман Васильович
  12. Ващишин Тетяна Петрівна
  13. Рудиш Ярослав Миронович
  14. Кузьма Оксана Мар’янівна
  15. Кобрин Василь Ярославович
  16. Боберська Надія Іванівна
  17. Мармаш Юрій Богданович
  18. Гладка Юлія Анатоліївна
  19. Кусяк Григорій Іванович

 2. Львівська обласноа організація Всеукраїнського об`єднання «Свобода»

  1. Петренко Ігор Юрійович
  2. Марків Орест Володимирович
  3. Кісілевич Роман Юрійович
  4. Надорожна Ганна Яківна
  5. Минів Марія Василівна
  6. Занько Роман Іванович
  7. Малко Василь Олексійович
  8. Бусько Віталій Богданович
  9. Булик Оксана Василівна
  10. Мельник Ольга Луківна
  11. Васько Андрій Васильович
  12. Борейко Василь Петрович
  13. Бідненко Василь Миколайович
  14. Капустій Дарія Володимирівна
  15. Гаврилюк Анна Володимирівна
  16. Охрим Василь Петрович
  17. Сорока Богдан Ярославович
  18. Кукіз Богдан Петрович
  19. Петрівська Галина Іванівна
  20. Кліщ Наталія Вікторівна
  21. Ярига Ярослав Петрович
  22. Музика Ярослав Якович
  23. Білобран Мирослава Михайлівна
  24. Голосна Мирослава Дмитрівна
  25. Верхрацька Надія Ігорівна
  26. Владичка Олег Богданович

3. Львівська обласна партійна організація Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина»

  1. Орищин Богдан Дмитрович
  2. Дунелич Юрій Васильович
  3. Кудрик Михайлина Михайлівна
  4. Лев Марія Дмитрівна
  5. Рехліцький Володимир Володимирович
  6. Когут Андрій Іванович
  7. Сидорко Вікторія Володимирівна
  8. Пограничний Василь Володимирович
  9. Попова Наталія Степанівна
  10. Ліра Володимир Васильович
  11. Кос Ірина Романівна
  12. Омельян Стефанія Йосипівна
  13. Хвальбота Мар’ян Васильович
  14.  Запісоцький Степан Олегович
  15. Сенюк Марія Василівна
  16. Ковальський Роман Ігорович
  17. Васько Микола Андрійович
  18. Бульбак Марія Степанівна
  19. Шопяк Галина Ігорівна
  20. Крук Андрій Володимирович
  21. Ткач Ірина Ігорівна
  22. Шафарук Юрій Вікторович

4. Львівська обласна територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»

  1. Мармаш Роман Михайлович
  2. Квартирук  Андрій Володимирович
  3. Булик Галина Ярославівна
  4. Жешутко Ольга Володимирівна
  5. Іськевич Руслан Володимирович
  6. Іващенко Віктор Євгенович
  7. Пагутяк Ірина Володимирівна
  8. Гаврилюк Олександр Васильович
  9. Танчин Оксана Ярославівна
  10. Матвіїв Юрій Богданович
  11. Макар Микола Петрович
  12. Мекелита Ганна Іванівна
  13. Груба Тарас Ярославович
  14. Лукач Ольга Володимирівна
  15. Колесник Олександр Олексійович
  16. Церкуник Лілія Миронівна
  17. Владика Ольга Іванівна
  18. Мойсак Андрій Васильович
  19. Гриценко Ірина Іванівна
  20. Воляник Павло Миколайович
  21. Когут Ульяна Михайлівна
  22. Кунат Борис Михайлович
  23. Глюз Наталія Володимирівна
  24. Гнідець Василь Григорович

5. Львівська обласна організація політичної партії «Громадянська позиція»

  1. Гриців Віталій Романович
  2. Іваневич Богдан Степанович
  3. Данильчук Ольга Олексіївна
  4. Кирич Світлана Михайлівна
  5. Сас Юрій Миколайович
  6. Гнатів Віра Михайлівна
  7. Балко Костянтин Борисович
  8. Кутишенко Володимир Васильович
  9. Яремко Ірина Петрівна
  10. Білецька Оксана Степанівна
  11. Павлик Василь Михайлович
  12. Мекелита Богдан Васильович
  13. Батюк Ігор Михайлович
  14. Мармаш Галина Романівна
  15. Бойко Марія Василівна
  16. Музика Оксана Сергіївна
  17. Макух Іван Васильович
  18. Сенюк Надія Михайлівна

6. ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»

  1. Шийка Василь Степанович
  2. Пенцак Юрій Володимирович
  3. Рубець Володимир Миколайович
  4. Білецька Ірина Василівна
  5. Пилипів Марія Степанівна
  6. Бочилюк Ігор Антонович
  7. Огорілко Іван Степанович
  8. Демків Світлана Іванівна
  9. Занько Ірина Миронівна
  10. Хвальбота Мирослава Петрівна
  11. Кісілевич Роман Богданович
  12. Райта Юрій Васильович
  13. Тишик Роман Михайлович
  14. Антонюк Наталя Богданівна
  15. Тетерка Марія Богданівна
  16. Леськів Роман Андрійович
  17. Пенцак Роман Володимирович
  18. Бучма Ольга Михайлівна
  19. Благута Богдана Андріївна
  20. Кудрик Олена Ярославівна
  21. Ключка Ігор Петрович

 7. Львівська Обласна організація Політичної Партії «Слуга народу»

  1. Лукач Михайло Богданович
  2. Русин Юлія Ярославівна
  3. Рачинський Ігор Мирославович
  4. Заєць Роксолана Андріївна
  5. Занько Мар’ян Васильович
  6. Підкова Марія Василівна
  7. Буждиган Іван Олегович
  8. Груба Юлія Ярославівна
  9. Равлик Богдан Васильович
  10. Смуляк Ірина Богданівна
  11. Танчин Роман Андрійович
  12. Ключка Петро Юрійович
  13. Холод Оксана Володимирівна
  14. Лукач Ірина Андріївна
  15. Коханевич Мар’яна Ярославівна
  16. Турко Сергій Ярославович

8. Львівської крайової організація політичної партії «Народний Рух України»

  1. Кірик Юрій Ігорович
  2. Затхей Ірена Володимирівна
  3. Навроцький Богдан Павлович
  4. Предзимирський Василь Богданович
  5. Малко Марія Іванівна
  6. Годісь Михайло Ігорович
  7. Мизюк Михайло Васильович
  8. Шийка Леся Андріївна
  9. Музика Ярослав Степанович
  10. Кузьма Наталія Юріївна
  11. Коваль Петро Михайлович
  12. Козак Марія Ярославівна
  13. Дацків Олесь Михайлович
  14. Весній Наталія Григорівна
  15. Хвалібота Микола Іванович
  16. Мельник Ігор Михайлович
  17. Пашковська Олександра Андріївна
  18. Шийка Марія Петрівна
  19. Пилипів Ігор Васильович
  20. Богачкова Марія Павлівна
  21. Білаш Ганна Василівна

9. Львівська обласна організація політичної партії «Українська Галицька Партія»

  1. Уляк Михайло Васильович
  2. Литвин Олександр Іванович
  3. Мармаш Надія Богданівна
  4. Іваневич Андрій Романович
  5. Лобода Мирослава Ярославівна
  6. Галятовський Ігор Іванович
  7. Очич Тарас Юрійович
  8. Занько Тетяна Іванівна
  9. Малицька Ольга Ярославівна
  10. Паращин Юрій Петрович
  11. Клепарівський Михайло Сергійович
  12. Швед Юрій Степанович
  13. Владика Марія Михайлівна
  14. Голод Петро Степанович
  15. Ващишин Ольга Василівна
  16. Перепилиця Андрій Михайлович
  17. Мороз Зоряна Василівна
  18. Кроп Володимир Петрович
  19. Владика Галина Василівна
  20. Білецький Іван Степанович
  21. Малко Роман Володимирович
  22. Владика Світлана Євгенівна
  23. Витрикуш Іван Володимирович
  24. Кузьма Сергій Володимирович
  25. Бабляк Оксана Василівна
  26. Павлишин Василь Михайлович

10. Львівська обласна організація політичної партії «Сила і Честь»

  1. Більо Степан Дмитрович
  2. Дунелич Василь Юрійович
  3. Яцишин Михайло Олексійович
  4. Лірко Наталія Константинівна
  5. Музика Галина Василівна
  6. Гаврилюк Тарас Юрійович
  7. Костюк Віктор Степанович
  8. Рудий Володимир Васильович
  9. Федорусь Олександра Михайлівна
  10. Васько Ірина Ігорівна
  11. Побережник Ярослав Ярославович
  12. Бусько Віталій Петрович
  13. Скабик Юрій Степанович
  14. Тишик Дарія Іванівна
  15. Рись Галина Богданівна
  16. Павлюкевич Денис Ярославович
  17. Ковальський Володимир Андрійович
  18. Булик Андрій Ярославович
  19. Мельник Оксана Михайлівна
  20. Білаш Марія Василівна
  21. Іваніца Віталій Васильович
  22. Ключка Петро Іванович
  23. Демків Роман Михайлович
  24. Волинець Леся Петрівна
  25. Волощук Богдан Михайлович
  26. Ткач Світлана Павлівна

11. Львівська обласна територіальна організація Політичної Партії «ГОЛОС»

  1. Зварич Леся Ярославівна
  2. Вус Василь Володимирович
  3. Демків Ігор Іванович
  4. Биковець Микола Сергійович
  5. Хрунь Ганна Володимирівна
  6. Осташевський Андрій Володимирович
  7. Запісоцький Іван Олегович
  8. Малко Іванна Андріївна
  9. Білобран Мирослава Іванівна
  10. Климчук Василь Леонідович
  11. Руда Іванна Олександрівна
  12. Остапів Вікторія Євгенівна 
  13. Висоцький Андрій Іванович
  14. Роговська Наталія Богданівна
  15. Коваль Ігор Григорович
  16. Онишкевич Ірина Михайлівна

12. Львівська обласна регіональна організація політичної партії «ВАРТА»

  1. Мудрик Іван Іванович
  2. Шевель Леся Миколаївна
  3. Назаркевич Андрій Володимирович
  4. Білаш Андрій Володимирович
  5. Білаш Марія Ігорівна
  6. Абрамчук Олександр Володимирович
  7. Гаряча Зиновія Іванівна
  8. Михайлова Ольга Михайлівна
  9. Гузар Володимир Андрійович
  10. Назаркевич Юрій Андрійович
  11. Пановик Михайло Іванович
  12. Хоминець Ігор Михайлович
  13. Коваль Володимир Михайлович
  14. Колачник Василь Васильович
  15. Боднар Ірина Олександрівна
  16. Цюпа Ольга Григорівна

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень