A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Доступ до публічної інформації

Згідно з Законом України  "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

 Відповідно до статті 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

 Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.


ПОРЯДОК ПОДАННЯ І РОЗГЛЯДУ ЗАПИТУ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ ТА ЇЇ ОТРИМАННЯ У ВЕЛИКОМОСТІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

1. Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

2. Запитувачі інформації мають право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію (без пояснення причини подання запиту) на вибір запитувача в усній або письмовій формі:

  • поштою: вул. Шевченка, 6, м. Великі Мости, Львівська область, 80074;
  • факсом: номер факсу 03 257 6-44-91;
  • телефоном: номер телефону 03 257 6-44-91
  • електронною поштою: mostyrada@i.ua

3. Запит, який подається на ім’я розпорядника інформації має містити:
3.1) ім’я (найменування) запитувача;
3.2) поштову адресу або адресу електронної, а також поштову адресу або номер засобу зв’язку, якщо такий є;
3.3) загальний опис інформації або виду, назву, реквізитів чи змісту документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3.5) спосіб отримання відповіді: поштою (вказати поштову адресу); факсом (вказати номер факсу); електронною поштою (вказати E-mail) або в усній формі (вказати номер телефону);
3.6) підпис і дату, якщо запит подається письмово.

4. Особам з обмеженими фізичними можливостями, інвалідністю, котрі не можуть особисто оформити письмовий запит, запит оформляє відповідальна особа з питань запитів на інформацію міської ради, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон та надання копії запиту запитувачу.

5. Запит на інформацію реєструється посадовою особою загального відділу міської ради, про що робиться відмітка в запиті (на вимогу запитувача).

6. Виконавець зобов’язаний надати відповідь на запит на інформацію запитувачу не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.
Якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. У такому разі Запитувач повинен надати обґрунтоване клопотання про термінове опрацювання запиту.
У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, міський голова може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку виконавець повідомляє Запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

7. Інформація на запит надається безкоштовно.
У разі, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, Запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.
При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

8. Міський голова відмовляє в задоволенні запиту в таких випадках:
8.1) розпорядник інформації не володіє і не зобов’язаний відповідно до його компетенції, передбаченої законодавством, володіти інформацією, щодо якої зроблено запит;
8.2) інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом;
8.3) не дотримано вимог до запиту на інформацію;
8.4) не оплачено витрати, пов’язані з копіюванням або друком.

9. Відповідь про те, що інформація може бути одержана Запитувачем з загальнодоступних джерел або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

10. Якщо розпорядник інформації не володіє запитуваною інформацією, але якому за характером діяльності відомо, хто нею володіє, то він зобов’язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача. Строк розгляду запиту на інформацію починається з дня отримання запиту належним розпорядником.

11. У відмові в задоволенні запиту на інформацію має бути зазначено:
11.1) прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи відповідальної за розгляд запиту;
11.2) дата відмови;
11.3) мотивовану підставу відмови;
11.4) порядок оскарження відмови;
11.5) строк, у який буде задоволено запит;
11.6) підпис.

12. Відмова в задоволенні запиту на інформацію надається в письмовій формі.

13. Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу влади або суду відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.Закон України «Про доступ до публічної інформації»

https://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2939-17

Закон України «Про інформацію»

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2657-12Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень