Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки

Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану) передбачено ряд заходів спрямованих на підтримку мікро, малих та середніх сільськогосподарських виробників для забезпечення продовольчої безпеки регіону, зайнятості населення та розвитку галузі.

Інформаційний буклет для платників земельного податку «Земельний податок у 2022 році»

Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації розроблено інформаційний буклет для платників земельного податку «Земельний податок у 2022 році».

Щодо інформування сільгоспвиробників

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації направляє пропозиції Української агропромислової групи по мінеральних добривах та рекомендації Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України щодо з особливостей технології вирощування озимих зернових під урожай 2023 року для використання в роботі та розповсюдження серед сільськогосподарських товаровиробників.

Надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок).

Фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції можуть розраховувати на підтримку держави

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок). Даним Порядком передбачено бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Щодо здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації надсилає для використання в роботі та розповсюдження серед сільгосптоваровиробників Постанову Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2022 року № 398 «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану», що додається.

До уваги аграріїв!

Є позитивні зрушення щодо вирішення питання з паливом для посівної!!! Міненерго починає збирати заявки щодо потреби в конкретних регіонах. Для цього треба заповнити заявку (форма EXEL в додатку) і відправити на пошту farmersneeds2022@gmail.com Контактна особа від Міненерго - Олексій, +380 (50) 353 41 47. Контактна особа від МІнапк - Денис Паламарчук, +380(95)0643520 По процедурі: Аграрій подає заявку на пошту, вказуєте конкретний регіон, обов’язково також вказати телефон контактної особи, яка буде постійно на зв’язку. Наразі вільного палива немає, однак воно буде з’являтися найближчим часом, працівники Міненерго будуть зв’язуватись з Вами за контактним номером і пропонувати придбати пальне. В більшості випадків це буде і скоріш за все, самовивіз. !!! Велике прохання від Міненерго не телефонувати самостійно з питаннями «коли буде пальне»? Відповідь буде єдина - з Вами зв’яжуться.* З повагою, Директор департаменту агропромислового розвитку ЛОВА Тетяна ГЕТЬМАН Потреба в пальному (бланк)