Щодо фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників

Червоноградська районна військова адміністрація інформує, що Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки для суб’єктів підприємництва у 2023 році передбачена фінансова підтримка у вигляді часткового відшкодування вартості високо репродукційного насіння.

Безкоштовна освітньо-грантова програма TalentA-2023 для жінок-фермерок

Міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни, яку росія розв’язала проти України. Завдяки програмі учасниці отримають доступ до інформації, яка допоможе їм забезпечити життєздатність власного бізнесу із урахуванням практик сталого розвитку, а також можливість виграти грант для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад. Грантовий фонд у 2023 році складає понад 1 мільйон гривень.

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки

Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки (із змінами на період воєнного стану) передбачено ряд заходів спрямованих на підтримку мікро, малих та середніх сільськогосподарських виробників для забезпечення продовольчої безпеки регіону, зайнятості населення та розвитку галузі.

Інформаційний буклет для платників земельного податку «Земельний податок у 2022 році»

Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації розроблено інформаційний буклет для платників земельного податку «Земельний податок у 2022 році».

Щодо інформування сільгоспвиробників

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації направляє пропозиції Української агропромислової групи по мінеральних добривах та рекомендації Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України щодо з особливостей технології вирощування озимих зернових під урожай 2023 року для використання в роботі та розповсюдження серед сільськогосподарських товаровиробників.

Надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок).

Фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції можуть розраховувати на підтримку держави

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції (далі – Порядок). Даним Порядком передбачено бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Щодо здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації надсилає для використання в роботі та розповсюдження серед сільгосптоваровиробників Постанову Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2022 року № 398 «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану», що додається.