A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області

Проєкти, реалізовані у 2019 році у Великомостівській об'єднаній територіальній громаді

Програми "Дитячий майданчик" та "Спортивний майданчик"

В рамках реалізації програм "Дитячий майданчик" та "Спортивний майданчик" прийнятих рішенням сесії депутатів Великомостівської міської ради, за кошти місцевого бюджету придбано елементи дитячих та спортивних майданчиків. Вони будуть встановлені: - дитячі майданчики у с. Куличків, с. Борове, с. Заріка, с. Двірці та у м. Великі Мости по вул. Б. Хмельницького, 1, вул. Львівська, 117 (а-г), вул. Рудка, вул. Шевченка, вул. І. Франка. - спортивні майданчики у с. Стремінь, с. Волиця, с. Пристань, с. Куличків та у м. Великі Мости в районі вул. Базарної та на території школи.  

16:22:04 26.02.2020

Реконструкція вуличного освітлення від ТП – 350 по вул. Незалежності, Нова в с. Двірці, Сокальського району Львівської області

Назва проєкту: "Реконструкція вуличного освітлення від ТП – 350 по вул. Незалежності, Нова в с. Двірці, Сокальського району Львівської області"

16:06:36 26.02.2020

Капітальний ремонт приміщення під шаховий клуб в будівлі Народного дому по вул. Шевченка, 9 в м. Великі Мости, Сокальського району Львівської області

Назва проєкту: "Капітальний ремонт приміщення під шаховий клуб в будівлі Народного дому по вул. Шевченка, 9 в м. Великі Мости, Сокальського району Львівської області"

16:02:17 26.02.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень