A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

Зустріч у бібліотеці м. Великі Мости

14 липня на базі Великомостівської бібліотеки працював пункт доступу до безоплатної правової допомоги, роботу якого забезпечила фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко.

16:50:56 14.07.2021

Зустріч у с. Боянець

Нещодавно до Великомостівської громади доєдналися кілька населених пунктів. Серед них -Купичволя та Боянець. Чим живуть громади, що для них є актуальним з'ясовувала фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко, яка 23 червня в рамках реалізації Програми прискорення приватних інвестицій в сільське господарство забезпечила роботу виїзних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.

16:46:21 24.06.2021

Відбулася зустріч у бібліотеці с. Боянець

Що таке право та чим відрізняється від правила? А обов'язок - це обов'язково? Суддя, адвокат, прокурор - а що є відмінність? І ще добрий десяток питань від юних чомучок з Боянця почула фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко 23 червня у сільській бібліотеці.

16:43:13 24.06.2021

Підписали Угоду про партнерство

Співпраця з громадою, яка орієнтована на результат - саме такою є співпраця між Червоноградським #МЦ з надання #БВПД (зокрема відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги) та Великомостівської міської ради.

16:31:16 18.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень