Великомостівська громада

Великомостівська міська рада Львівської області

Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

14 Липня, 2021 р., 16:50
14 липня на базі Великомостівської бібліотеки працював пункт доступу до безоплатної правової допомоги, роботу якого забезпечила фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко.
24 Червня, 2021 р., 16:48
Через кілька днів Україна відзначатиме одну з важливих дат в історії свого державотворення - День Конституції
24 Червня, 2021 р., 16:46
Нещодавно до Великомостівської громади доєдналися кілька населених пунктів. Серед них -Купичволя та Боянець. Чим живуть громади, що для них є актуальним з'ясовувала фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко, яка 23 червня в рамках реалізації Програми прискорення приватних інвестицій в сільське господарство забезпечила роботу виїзних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги.
24 Червня, 2021 р., 16:43
Що таке право та чим відрізняється від правила? А обов'язок - це обов'язково? Суддя, адвокат, прокурор - а що є відмінність? І ще добрий десяток питань від юних чомучок з Боянця почула фахівець відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги Світлана Тарасенко 23 червня у сільській бібліотеці.
18 Червня, 2021 р., 16:31
Співпраця з громадою, яка орієнтована на результат - саме такою є співпраця між Червоноградським #МЦ з надання #БВПД (зокрема відділу #Соснівське_бюро_правової_допомоги) та Великомостівської міської ради.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень