У Великих Мостах СТК "ПІД ДУБОМ" відбувся перший дитячий англомовний табір

Ідея проведення такого табору з’явилася у власників комплексу, оскільки їх внуки додатково займаються вивченням англійської мови, то виникла думка пробно організувати мовний табір, щоб заглибити дітей в атмосферу іншомовного спілкування.

СТК "Під Дубом" вже вкотре приймає у себе "Інтеграційний табір для молоді з інвалідністю"

22 липня на території СТК "ПІД ДУБОМ" м. Великі Мости відбувся «Інтеграційний табір для молоді з інвалідністю". Загалом у таборі взяли участь 34 особи, це вразливі родини, в яких виховується молодь з інвалідністю, волонтери та пластуни.

200 балів із ЗНО

На Львівщині понад 30 учнів набрали по 200 на ЗНО з англійської мови. Приємно зазначити, що серед учнів, які набрали найвищий бал є і учениця Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомостівської міської ради Юля Шийка.

Свято дитинства у Великомостівській громаді

Щира подяка організаторам, ідейним натхненникам та невгамовним креативщикам, нашому Великомостівський ЦДЮТ які завжди влаштовують гарні та яскраві свята для дорослих і малих, ви МОЛОДЦІ!!!

Вітаємо з міжнародним днем молоді!

Щорічно 12 серпня за всьому світу відзначається Міжнародний день молоді. Свято було встановлено Генеральною Асамблеєю ООН у грудні 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді. Вперше свято відзначили 12 серпня 2000 року.

Молодь с. Стремінь встановила спортивний майданчик

У с. Стремінь силами громади встановили спортивний майданчик, придбаний за кошти Великомостівської міської ради в рамках програми «Спортивний майданичик». За сприяння в.о. старости Наталії Білань та керівника Стремінського НВК «Заклад освіти Іст. – ЗДО (дитячий садок)» Ольги Владики біля місцевої школи активною молоддю було встановлено спортивний майданчик: тренажери, а також тенісний стіл.

У міську раду передали Вифлеємський вогонь

Щороку, в грудні за ініціативою Пласту проводиться передача Вифлеємського вогню Миру. Цього року відбулася традиційна зустріч пластунів та харцерів на українсько-польському кордоні. Сьогодні наші юні пластуни передали Вифлеємський вогонь міському голові. Ми завжди раді вітати таких гостей, запрошуємо прийти до нас з колядою!