A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Молодіжний простір

У міську раду передали Вифлеємський вогонь

Щороку, в грудні за ініціативою Пласту проводиться передача Вифлеємського вогню Миру. Цього року відбулася традиційна зустріч пластунів та харцерів на українсько-польському кордоні. Сьогодні наші юні пластуни передали Вифлеємський вогонь міському голові. Ми завжди раді вітати таких гостей, запрошуємо прийти до нас з колядою!

10:46:26 24.12.2019

Проект "Ідея змінює країну" у нашій громаді

Сьогодні до нас в гості завітала Юля, представник Львівського обласного молодіжного центру з молодіжним проектом "Ідея змінює країну". Це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області.

16:04:29 23.10.2019

Молодіжний проект "Ідея змінює країну"

До уваги молоді!!! До нас у гості завітають представники Львівський обласний молодіжний центр та Львівської ОДА з молодіжним проектом "Ідея змінює країну". Це комплекс тренінгів з проектного менеджменту для молоді в районах Львівської області. Мета - сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини. Автори кращих проектів візьмуть участь у фінальному дводенному Форумі ідей (м. Львів) Програма проекту насичена тренінгами, воркшопами, лекторіями, базується на інтерактивних підходах у роботі з молоддю.

16:01:01 21.10.2019

Свято сім'ї в громаді

У суботу в нашій громаді відбулося Свято сім'ї, організоване спільно Центром надання соціальних послуг Великомостівської ОТГ, Львівською освітньою фундацією та Великомостівським ЦДЮТ

15:57:50 21.10.2019

Запрошуємо молодь на зустріч

Друзі, запрошуємо на зустріч – презентацію автором ідеї – переможця конкурсу молодіжних ініціатив. Хочемо з вами обговорити та почати втілювати у життя проєкт, за який ви віддали найбільшу кількість голосів.

15:25:34 25.09.2019

Конкурс молодіжних ідей

Молодь шукає ідеї!???? Привіт,друже!???? У тебе є цікаві ідеї,які може реалізувати молодь у нашій громаді, але Ти не знаєш як це зробити????? Оголошуємо КОНКУРС!???? Конкурс на найкреативнішу ідею для розвитку активної молоді ,яку ми реалізуємо спільними зусиллями у нашій Великомостівській ОТГ,а автора ініціативи чекає подарунок????:купон в аквапарк "ПЛЯЖ" - 1+1(тобто Ти і ще 15 твоїх друзів зможуть весело провести час в аквапарку лише за половину вартості, хіба не круто?)???? Дедлайн подачі ідей до 08.09???? Ідеї можна подавати на електронну адресу vmrada@i.ua. Також зазначити прізвище, ім'я, населений пункт та контактний номер телефону. Прояви фантазію та креатив і пам'ятай????ідеї повинні бути для молодих осіб та реалізовуватися ними ж (тобто нами ????????) Переможе найдостойніший і найкрутіший????

14:54:26 26.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень