A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області

Про громаду

 Великомостівська міська територіальна громада створена 22.11.2017р., шляхом об’єднання 4 рад (1 міської та 3 сільських). До складу громади увійшло 12 населених пунктів (м. Великі Мости – адміністративний центр, с. Борове, с. Куличків, с. Реклинець, с. Стремінь, с. Двірці с. Волиця, с. Заріка, с. Бутини, с. Шишаки, с. Пристань, с. Піддовге).

З 01.01.2021р. до громади доєдналося ще дві ради: Боянецька (с. Боянець, с. Верени, с. Лісове, с. Підріка) та Купичвільська (с. Купичволя)

Загальна площа громади -  311,8 км.кв. з кількістю населення 16364чол.

На території громади знаходиться один з найкращих кінологічних навчальних центрів в Україні. Найбільшими підприємствами, а отже і платниками податків на території громади є підприємства з іноземними інвестиціями «Клінгспор» (Німеччина) завод виробництва абразивних матеріалів, працює на території Великомостівської міської ради з 2010 року та ТОВ «Об’єднана мода» (дочірнє підприємство  компанії «HJORT KNUDSEN DANISH DESIGN» Данія), працює на нашій території з 2017 року, а також меблева фабрика «Рата», ТОВ «Автономні джерела струму».

Поблизу с. Куличків здійснюється видобуток природнього газу, а в районі с. Пристань є не розроблені поклади кам’яного вугілля.

Громада має чудову природу, ліси, річки, які приваблюють туристів, зокрема байдарочників, для яких можна запропонувати мальовничі маршрути сплаву по р. Рата.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень