Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження вибіркових санітарних рубок та рубок головного користування по Реклинецькому лісництві СДЛП ЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської рад

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження вибіркових санітарних рубок та рубок головного користування по Реклинецькому лісництві СДЛП ЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради (ОТГ).

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження вибіркових санітарних рубок по Реклинецькому лісництві СДЛП ЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради (ОТГ)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження вибіркових санітарних рубок по Реклинецькому лісництві СДЛП ЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради (ОТГ).

Запрошуємо до громадського обговорення («Видобування корисних копалин (будівельного піску) на Двірцівському родовищі)

Згідно Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» в рамках проходження процедури оцінки впливу на довкілля (далі - ОВД) щодо планованої діяльності «Видобування корисних копалин (будівельного піску) на Двірцівському родовищі (номер справи у єдиному peєстрі з ОВД 20204155673) суб'єкт господарювання приватне акціонерне товариство «Червоноградський завод залізобетонних виробів», 29.07.2020 о 13:00 годині у приміщенні Народного Дому міста Великі Мости (80074, Львівська обл., Сокальський район, місто Великі Мости, вулиця Шевченка, будинок 9) були заплановані громадські слухання.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації (впорядкування забудови території в межах пл. Незалежності, вул. Львівська, вул. С. Бандери, вул. Шевченка)

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації