Відбулася зустріч місцевих краєзнавців

29.12.2021р. на базі СТК "ПІД ДУБОМ", що у м. Великі Мости відбулася зустріч місцевих краєзнавців Івана Напори та Олександра Коркішко, які курують роботу та займаються дослідженнями, а також наповненням експонатами краєзнавчого музею, що функціонує на території Спортивно - туристичний комплекс " Під дубом" за участі власника СТК, депутата Великомостівської міської ради Володимира Рубця та заступника міського голови Романа Мармаша з вчителем історії Реклинецького ЗЗСО І-ІІІст., краєзнавцем, автором монографії «Історія села Реклинець від витоків по 1939 рік» Романом Гоманом.

День Західного Бугу відзначили у Великих Мостах

День Західного Бугу відзначається в нашій області з 2019 року. 13 серпня колективи департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації і басейнового управління річок Західного Бугу та Сяну відсвяткували цю подію в Спортивно-туристичному комплексі "Під дубом".

У Великих Мостах СТК "ПІД ДУБОМ" відбувся перший дитячий англомовний табір

Ідея проведення такого табору з’явилася у власників комплексу, оскільки їх внуки додатково займаються вивченням англійської мови, то виникла думка пробно організувати мовний табір, щоб заглибити дітей в атмосферу іншомовного спілкування.

СТК "Під Дубом" вже вкотре приймає у себе "Інтеграційний табір для молоді з інвалідністю"

22 липня на території СТК "ПІД ДУБОМ" м. Великі Мости відбувся «Інтеграційний табір для молоді з інвалідністю". Загалом у таборі взяли участь 34 особи, це вразливі родини, в яких виховується молодь з інвалідністю, волонтери та пластуни.

Етнофестиваль "Оборона Мостів"

3 листопада 2019р. у нашому місті вперше відбувся унікальний історико-етнографічний фестиваль відтворення подій XVст. "Оборона Мостів".

Історико-етнографічний фестиваль "Оборона Мостів"

Друзі, 3 листопада 2019 року спортивно-туристичний комплекс " Під дубом" чекає Вас на на історико-етнографічному фестивалі "Оборона Мостів". Підготовка до фестивалю проходить успішно, майстри збудували ристалище (місце для лицарських турнірів) та завершують будівництво невеличкої фортеці (яку лицарі штурмуватимуть ввечері). Перші 200 глядачів зручно розташуються на лавках за столами. На території комплексу можна буде купити смачну їжу. З 20 жовтня розпочнеться попередній продаж квитків. Кому цікаво дзвоніть: 097 453 06 34 - Володимир ( Великі Мости), 067 949 48 46, 063 068 64 67 - Олександр (Червоноград).