A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області

Протоколи громадських слухань

Протокол громадських слухань "Про погодження проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів, а саме вибірково санітарних рубок на території Великомостівської міської ради" (с. Борове) від 18.06.2020р.

Протокол громадських слухань "Про погодження проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів, а саме вибірково санітарних рубок на території Великомостівської міської ради" (с. Реклинець) від 18.06.2020р.

Протокол громадських слухань "Детального плану території з метою визначення параметрів земельної ділянки для розміщення та обслуговування кладовища в м. Великі Мости (за межами населеного пункту)" та звіту Стратегічної  екологічної оцінки від 12.06.2020р. 

Протокол громадських слухань "Проекту детального плану території по вул. Шевченка, 125 на території Великомостівської міської ради, Сокальського району Львівської області (за межами населених пунктів) та Стратегічної  екологічної оцінки (СЕО) в її складі" від 10.06.2020р. 

Протокол громадських слухань проектної містобудівної документації "Детальний план території в с. Куличків по вул. Саноцького на території Великомостівської міської ради" від 06.05.2021р. 

Протокол громадських слухань проектної містобудівної документації "Детальний план території з метою впорядкування житлової забудови по вул. Шевченка в с. Волиця Сокальського району Львівької області в районі будинковолодіння №19а" від 17.05.2021р. 

Протокол громадських слухань проектної містобудівної документації "Детальний план території з метою розташування індивідуальної житлової забудови на приватній земельній ділянці, кадастровий номер 4624881800:11:007:0012 по вул. Ратинського П. в с. Заріка Сокальського району Львівської області" від 17.05.2021р.

Протокол громадських слухань проектної містобудівної документації "Коригування детального плану території частини господарського двору по вулиці Гайовій, 7А в селі Шишаки Великомостівської міської ради (за межами населеного пункту) Сокальського району Львівської області" від 18.05.2021р.  

Протокол громадських слухань проектної містобудівної документації "Детальний план території розташування групи індивідуальної житлової забудови по вул. Б. Хмельницького - Гонти в м. В. Мости" від 18.05.2021р.


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень