Щодо участі у форумі з питань профілактики отруєнь бджіл

З метою обговорення вимог законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення фактів у разі їх отруєння, Міністерством аграрної політики та продовольства України організовано проведення форуму на тему: «Заходи профілактики отруєння бджіл. Алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин», який відбудеться 02 березня 2023 року о 14 год. 00 хв. у форматі Zoom-конференції.

Щодо заборони продажу рідкісних та зникаючих видів рослин

Великомостівська міська рада Львівської області інформує, що на виконання Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України» та згідно операції «Первоцвіт – 2023», яку розпочато на виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 30.01.2023 № 78 «Про посилення заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу», ЗАБОРОНЕНО ПРОДАЖ рідкісних та зникаючих видів рослин, зокрема: підсніжника білосніжного (Galanthus nivalis), білоцвіту весняного (Leucojum vernum), шафрану Гейфеля (Crocus heuffelianus), рябчика шахового (Fritillaria meleagris), цибулі ведмежої (черемші) (Allium ursinum) тощо.

Виплата орендної плати

До уваги власників земельних ділянок (паїв), які надані в оренду ТзОВ "Акріс - Захід".

Віче пам'яті Героїв Небесної Сотні

В понеділок, 20 лютого 2023р. о 13.00год. на центральній площі міста Великі Мости відбудеться віче, присвячене пам'яті Героїв Небесної Сотні "Герої не вмирають".

Програма обміну ламп

На виконання постанови КМУ від 10.01.2023 №25 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії населенням» у Львівській області почала діяти програма обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

До уваги мешканців громади!

Нагадуємо, що по території Великомостівської міської ради Львівської області проходять ПІДЗЕМНІ КАБЕЛЬНІ ЛІНІЇ ЗВ'ЯЗКУ. Згідно постанови КМУ №135 від 29 січня 1996р. «Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку» у межах охоронних зон ліній зв'язку і навколо випромінюючих споруд електрозв'язку без письмової згоди операторів телекомунікацій, а також без присутності їх представника

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Великомостівської міської ради Червоноградського району Львівської області (в межах населеного пункту м.Великі Мости)

Рішення ХХХ чергова сесія VIII скликання Великомостівської міської ради Львівської області № 846 від 10 січня 2023 року

Щодо самовільної вирубки та реалізації ялинок

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про охорону навколишнього середовища», Закону України «Про рослинний світ», доручення Державної екологічної інспекції України №945 від 21.11.2022 року «Про посилення заходів щодо запобігання здійснення правопорушень під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період», розпорядження Львівської обласної військової адміністрації №674/0/5-22 від 05.12.2022 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2023 року» забороняється самовільна вирубка, безконтрольне перевезення та реалізація ялинок, у період підготовки до нового 2023 року на території Великомостівської міської ради.

Оголошення про початок підготовки аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу

     Відповідно до  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №333 від 14.12.2021, відділ  архітектури та просторового планування Великомостівської міської ради Львівської області інформує про початок підготовки аналітичного звіту  з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Великомостівської міської ради.

Десекація посівів

З 02.09.2022 по 09.09.2022р. компанією "Агро ЛВ Лімітед" на блоці Батятичі буде проводитися десекація посівів соняшника літальними апаратами (дронами). Десекація буде проводитися дронами біля наступних селищних рад с. Старий Добротвір, с. Рекленець, с. Зубів Міст. Обробка буде проводитись з 07.00 по 23.00год.