Про призначення управителя багатоквартирного будинку

Великомостівська міська рада повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Великомостівської міської ради № 6 від 21.03.2022 року «Про призначення управителя багатоквартирного будинку», визначено Комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство Великомостівської міської ради» (юридична адреса: 80074, м. Великі Мости, вул. Базарна, 5а, Львівська область, код за ЄДРПОУ 05452310) переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Великі Мости по 32 об’єктах конкурсу, терміном на один рік.

Рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території населених пунктів Великомостівської міської ради

Великомостівська міська рада повідомляє, що згідно рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території населених пунктів Великомостівської міської ради від 21.03.2022 року виконавцем послуг із вивезення побутових відходів з території населених пунктів (м. Великі Мости з с. Борове та с. Куличків; с. Реклинець з с. Стремінь; с. Двірці з с. Волиця та с. Заріка; с. Бутини з с. Пристань, с. Шишаки та с. Піддовге; с. Купичволя; с. Боянець з с. Лісове, с. Верини та с. Підріка) Великомостівської міської ради Львівської області, визнано комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» терміном на п’ять років.

Відбудуться громадські слухання

Великомостівська міська рада повідомляє, що на виконання ч. 6 ст. 7 Закону України від 09.04.2015 №317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» 05.04.2022 р. о 13:00 год. відбудуться громадські слухання щодо перейменування вулиці Мічуріна в м. Великі Мости в приміщенні Народного дому по вул. Шевченка, 9 в м. Великі Мости.

Виконавчий комітет Великомостівської міської ради оголошує конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку. Конкурсна документація

1.Організатором конкурсу виступає виконавчий комітет Великомостівської міської ради, який розташований за адресою: м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6.

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів з території населених пунктів (м. Великі Мости з с. Борове та с. Куличків; с. Реклинець з с. Стремінь; с. Двірці з с. Волиця та с. Заріка; с. Бутини з с. Пристань, с. Шишаки та с. Піддовге; с. Купичволя; с. Боянець з с. Лісове, с. Верини та с. Підріка) Великомостівської міської ради Львівської області.