Обґрунтування причин зміни тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення

Дане обґрунтування розроблено на виконання Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130.

Повідомлення про внесення засобів захисту рослин

ТзОВ "АКРІС-ЗАХІД" повідомляє, що з метою проведення планового внесення засобів захисту рослин від шкідників і бур'янів на полях компанії, в перод з 30.06.2023 по 07.07.2023р. (за сприятливих погодніх умов) буде проводитись відповідне обприскування у м. Великі Мости, с. Двірці, с. Реклинець, с. Куличків, с. Борове.

Повідомлення про громадські слухання

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє, що 20.06.2023 р. о 11:00 год. відбудуться громадські слухання містобудівної документації Детального плану території по вул. Львівська в м. Великі Мости та Звіту СЕО. 

Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та агрохімікатами

Відповідно до Закону України "Про бджільництво", Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та Державних санітарних правил "Траспортування, збегігання та застосування пестицидів в народному господарстві" повідомляємо, що ТзОВ "Захід-Агро МХП" в період з 27 травня 2023 року по 4 червня 2023 року на полях, що розташовані на території Боянецького старостинського округу проводитиме діяльність із застосуванням препаратів "Мілагро, Агрітокс, Діанат, Пріма".

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації (пониження ступеня) Куличківської філії Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ст.- ЗЗСО І-ІІ ст. Великомостівської міської ради

І. Найменування організатора громадського обговорення: Великомостівська міська рада

Будуть вноситись засоби захисту рослин

З 24.04.2023р. по 29.04.2023р. в день, компанією "АгроЛімітед" будуть вноситись засоби захисту рослин (пшениця озима) на полях біля с. Зубів Міст, с. Реклинець, с. Старий Добротвір наступнини засобами захисту рослин - Рекс Плюс - 0,8л/га, Дербі - 0,06л/га.

До уваги підприємств та організацій, які функціонують на території Великомостівської міської ради, власники та користувачі присадибних земельних ділянок

ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє, що відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та пункту 7 «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, «Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об’єкті благоустрою здійснює балансоутримувач...».