Десекація посівів

З 02.09.2022 по 09.09.2022р. компанією "Агро ЛВ Лімітед" на блоці Батятичі буде проводитися десекація посівів соняшника літальними апаратами (дронами). Десекація буде проводитися дронами біля наступних селищних рад с. Старий Добротвір, с. Рекленець, с. Зубів Міст. Обробка буде проводитись з 07.00 по 23.00год.

Повідомлення про намір коригування тарифів на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, для всіх категорій споживачів в м. Великі Мости на 2023 рік

Відповідно до ст.4, ст.10 Закону України «Про житлово-комунальніпослуги» та ст.13, ст.23 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», посилаючись на п.1, 2, 7 «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 р. № 869 (в редакції постанов КМУ від 03.04.2019 р. № 291 та від 10.06.2020 р. № 467) КП «ЖКГ Великомостівської міської ради» повідомляє про наміри здійснення коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів м. Великі Мости.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно  до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Виконавчого комітету  Великомостівської міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні  послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Великомостівська міська  лікарня» Великомостівської міської ради  Львівської області» розроблений Виконавчим комітетом.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Великомостівської міської ради Львівської області «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної  власності Великомостівської  міської ради Львівської області», розроблений відділом бухгалтерського обліку та звітності Великомостівської міської ради Львівської області.

Будуть вноситись ЗЗР

З 19.07.2022 по 21.07.2022 в ночі з 20.00 по 8.00 компанією АгроЛВЛімітед будуть вноситись ЗЗР (Соняшник) на полях біля с.Зубів Міст, с.Рекленець, с.Старий Добротвір  Наступними ЗЗР - Піктор 0,4 л/га, Новатор бор 0,75 л/га, Лимона Кислота 0,1 л/га, Полкар 0,18 кг/га. 

Про призначення управителя багатоквартирного будинку

Великомостівська міська рада повідомляє, що згідно рішення виконавчого комітету Великомостівської міської ради № 6 від 21.03.2022 року «Про призначення управителя багатоквартирного будинку», визначено Комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство Великомостівської міської ради» (юридична адреса: 80074, м. Великі Мости, вул. Базарна, 5а, Львівська область, код за ЄДРПОУ 05452310) переможцем конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в м. Великі Мости по 32 об’єктах конкурсу, терміном на один рік.

Рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території населених пунктів Великомостівської міської ради

Великомостівська міська рада повідомляє, що згідно рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення побутових відходів на території населених пунктів Великомостівської міської ради від 21.03.2022 року виконавцем послуг із вивезення побутових відходів з території населених пунктів (м. Великі Мости з с. Борове та с. Куличків; с. Реклинець з с. Стремінь; с. Двірці з с. Волиця та с. Заріка; с. Бутини з с. Пристань, с. Шишаки та с. Піддовге; с. Купичволя; с. Боянець з с. Лісове, с. Верини та с. Підріка) Великомостівської міської ради Львівської області, визнано комунальне підприємство «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» терміном на п’ять років.