Розпочались роботи по влаштуванні локальних очисних споруд

Розпочались роботи по влаштуванні локальних очисних споруд в Бутинському НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО (дитячий садок)» за кошти освітньої субвенції (залишки освітньої субвенції з 2019р.) Сума виділених коштів - 603,0 тис. грн.

Проводяться роботи з вогнезахисної обробки дерев‘яних конструкцій горищ

У закладах освіти Великомостівської міської ради проводяться роботи з вогнезахисної обробки дерев‘яних конструкцій горищних приміщень за кошти минулорічного залишку освітньої субвенції.

Будівництво підвідного газопроводу до села Пристань

Розпочались підготовчі роботи по будівництву підвідного газопроводу до села Пристань. Даний проєкт реалізується в межах "Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки". На реалізацію цього проєкту залучені кошти: обласного бюджету - 3282,0 тис.грн., місцевого бюджету - 1000,0 тис.грн.

Реконструкція вуличного освітлення в с. Бутини

Розпочато роботи з реконструкції вуличного освітлення в с. Бутини. Цей проєкт реалізується, як переможець конкурсу по "Програмі вуличного освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки". Для його реалізації залучені кошти: обласного бюджету - 493,413 тис.грн. та місцевого бюджету - 332,0 тис.грн.

Капітальний ремонт Центру безпеки Великомостівської міської ради (ОТГ)

Розпочався капітальний ремонт Центру безпеки Великомостівської міської ради (ОТГ). Це один із мікропроектів, які будуть реалізовані в нашій громаді у 2020р. Фінансування здійснюється з кількох джерел: з обласного бюджету 200,0 тис. грн., з місцевого бюджету - 173,201 тис.грн., фінансовий внесок - 70,0 тис.грн., не фінансовий внесок - 48,934 тис.грн. Після закінчення капітального ремонту приміщення, тут планується розмісти поліцейську станцію з двома-трьома офіцерами громади.