В області – 11,8 тисяч безробітних

Як свідчать статистичні дані, у січні-квітні цього року, порівняно з аналогічним періодом торік, ринок праці Львівщини зазнав суттєвих змін: майже вдвічі зменшилася чисельність безробітних (із 45,6 тис. до 23,0 тис. осіб), на 30% (з 4,6 тис. до 3,3 тис.) зменшилося число працедавців, які заявили про потребу в кадрах, на 36,4% скоротилася кількість заявлених вільних робочих місць і вакантних посад (з 18,5 тис. до 11,7 тис. вакансій).

За час війни роботою забезпечено понад 500 осіб

Від початку вторгнення російських військ на територію України до Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку роботи звернулося 298 вимушено переміщених осіб з районів активного ведення бойових дій, у тому числі 119 чоловіків. Серед приїжджих переважають жителі Харківщини, Київської області та столиці України, а також Донеччини. Понад 60% новоприбулих отримують соціальні послуги у Львівському міському центрі зайнятості.

Компенсацію за працевлаштування переселенців отримали 11 працедавців Львівщини

Станом на 27.04.2022 року до Львівського обласного центру зайнятості надійшли документи від 17 фірм і компаній для призначення компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування 25 осіб, що офіційно визнані внутрішньо переміщеними. Із них 11 працедавців вже отримали кошти, загальна сума яких становить 110,5 тис. грн.

Проєкт по забезпеченню дрібних виробників насінням овочевих культур

Асоціація "Ягідництво України" разом із Програмою підтримки сільського і аграрного розвитку USAID Agro запускають проєкт по забезпеченню дрібних виробників насінням овочевих культур. У проєкті також можуть приймати участь незареєстровані агровиробники та господарства населення. Мета проєкту - допомогти виробникам забезпечити себе та свої родини овочами у поточному сезоні. Посадковий матеріал буде надаватися на безоплатній основі. Крім того буде надано доступ до навчальних матеріалів з вирощування овочевих та плодово-ягідних культур. Посилання на анкету - https://forms.office.com/r/xZ4fSMEB19 або заповніть файл у вкладенні. У разі виникнення будь-яких питань прохання звертатись за телефоном 0677200030 Марія Лакеєва

Фінансова підтримка сільськогосподарських товаровиробників у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності

Дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності в період воєнного стану надається на безповоротній основі суб'єктам підприємництва, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 01 квітня поточного року корову в сумі до 2500 гривень, але не більше 125 тис. гривень одному суб'єкту підприємництва.

Оголошення! Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів від населення!

Шановні жителі Великомостівської територіальної громади!  Відповідно до Законів України "Про благоустрій", "Про відходи", проводиться підписання договорів на вивезення твердих побутових відходів.  Закликаємо всіх відповідально віднестись до збереження довкілля  в нашій громаді.

16 квітня - День довкілля

Щорічно у третю суботу квітня згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98 з 1998 року в Україні відзначається День навколишнього середовища. В 2022 році Український День навколишнього середовища (День довкілля) припадає на 16 квітня.

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.