«Робота для ВПО: ти потрібен!»: на Львівщині стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія

У вересні цього року з ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, підтримки Державного центру зайнятості і Львівської обласної військової адміністрації стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», до якої долучилися фахівці Львівської обласної служби зайнятості. Її мета – посилити комунікацію між усіма інституціями, які опікуються проблемами життєдіяльності внутрішньо переміщених осіб, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, мотивувати їх до трудової діяльності, а також поширити серед громадськості інформацію про державні програми, що спрямовані на підвищення рівня зайнятості ВПО.

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

Якщо рідна чи близька вам людина доєдналась до Збройних Сил України, ви маєте знати

Якщо рідна чи близька вам людина доєдналась до Збройних Сил України, ви маєте знати: військове звання, посада; номер військової частини, роти, батальйону, де проходить службу захисник (захисниця); прізвище, ім’я, посада та номер телефону прямого командира.

Щодо збереження зелених насаджень і догляду за ними

До обласної ради надійшов лист ПрАТ «Львівобленерго» від 11.09.2023 № 131-07-5081 (вх № 02-2374 від 12.09.2023) щодо зниження рівня аварійності та підвищення надійності електропостачання споживачів. Відповідно до статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та пункту 7 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 № 1045, видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об’єкті благоустрою здійснює балансоутримувач.

Як і кому тепер оплачувати за розподіл газу та інші новини від Львівської філії «Газмережі»

Після переходу до нового Оператора ГРМ відбулися важливі зміни, про які слід знати споживачам Львівської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» (колишні споживачі АТ «Львівгаз»). Про ключові нововведення детальніше розповіли у пресцентрі Львівської філії.

Державна програма «ДОСТУПНІ ЛІКИ»: як це працює?

Навіть під час війни держава гарантує пацієнтам безоплатне надання необхідної медичної допомоги та лікарських засобів, передбачених Програмою медичних гарантій. Вимушені переселенці можуть звертатися до будь-якої лікарні та аптеки в тому населеному пункті, де зараз перебувають, без декларації. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Від початку вересня діти сімей родин військовослужбовців, ВПО та всі хто потребує допомоги чи консультації зможуть звернутися до фахового дитячого психолога

Повідомляємо, що у всіх офісах Координаційних центрів підтримки цивільного населення з початку вересня діти, підлітки сімей родин військовослужбовців, ВПО і всіх тих хто потребує допомоги, консультації зможуть звернутися до фахового психолога.