Нафтогаз України надав роз'яснення щодо зміни постачальника газу побутовим споживачам

З 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у Вінницькій області,  опинились в ситуації, коли їхні постачальники не можуть виконувати свою функцію. Тому тепер вони будуть отримувати газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), функцію якого виконує Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

Про встановлення обмежень щодо проведення полювання та регулювання питань мисливства в період воєнного стану на території Львівської області

Голова Львівської обласної військової адміністрації (ЛОВА) Максим Козицький підписав 8 серпня наказ про повну заборону полювання на території Львівщини до завершення дії воєнного стану.

14 серпня - День Західного Бугу

Відзначення Дня Західного Бугу вперше започатковано у 2019 році на засіданні басейнової ради річок Західного Бугу та Сяну і об’єднує всіх захисників річки.   

За сприяння служби зайнятості роботу знайшли понад 9 тис. осіб

У січні-липні цього року посередницькими послугами Львівської обласної служби зайнятості з метою пошуку місця праці скористалися 32,3 тис. безробітних, що на 23,1 тис. менше, ніж в аналогічному періоді торік.

За рахунок мікрогрантів на Львівщині створять понад 80 нових робочих місць

За підсумками перевірки ділової репутації, оцінки бізнес-плану та проведеної співбесіди з претендентами на отримання мікрогрантів, що надаються в рамках програми «єРобота», Державний центр зайнятості ухвалив рішення про надання коштів 32 заявникам із Львівщини, котрі у першій декаді липня зголосилися взяти участь в урядовій програмі для відкриття або розширення підприємницької діяльності і набрали найбільшу кількість балів у межах граничної суми мікрогрантів.

Будуть вноситись засоби захисту рослин

За повідомленням, отриманим від ТзОВ "АКРІС-ЗАХІД", з метою проведення планового внесення засобів захисту рослин від шкідників і бур'янів на полях компанії в період з 20.07.2022р. по 21.07.2022р. (за сприяння погодних умов) буде проводитись відповідне обприскування у с. Куличків.

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати

З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання.