Щодо проведення опитування

Департамент освіти і науки облдержадміністрації на прохання керівництва проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» проводить онлайн-опитування для батьків чи опікунів дітей - школярів з числа ВПО, які планують навчатись у школах Львівщини. 

Творимо Нову Українську Школу разом

З 19 по 22 жовтня для вчителів початкових класів Великомостівської ТГ проходили курси «Творимо Нову українську школу разом». Навчальний план спецкурсу складався з чотирьох модулів. Ці курси проводили тренери-педагоги – вчителі початкових класів Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів нашої громади Ганна Ігорівна Боровець та Ірина Михайлівна Струк.

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Відбулася виставка "Квітковий вернісаж"

Відповідно до листа комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» від 02.09.2021 року №177 Про проведення обласної виставки «Квітковий вернісаж», а також річного плану роботи комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 27-30 вересня на базі ЛОЦЕНТУМ проводилася обласна виставка «Квітковий вернісаж» з метою виховання у дітей та учнівської молоді глибшого розуміння природи, вміння бачити і знаходити неповторні її барви, розуміти мову квітів, поглибити знання з флористики та аранжування.

Освітянські новини 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році», листа ЛОІППО від 03.09. 2021 року №286, листа ЛОІППО від 09.09.2021 року №296, в період з 13 по 17 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти були проведені спеціальні очно-дистанційні навчання команд-тренерів закладів освіти 1-х та 5-х класів.

Вітання з Днем дошкілля

Вітаємо з Днем дошкільного працівника наших дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з нашими дітками!