Творимо Нову Українську Школу разом

З 19 по 22 жовтня для вчителів початкових класів Великомостівської ТГ проходили курси «Творимо Нову українську школу разом». Навчальний план спецкурсу складався з чотирьох модулів. Ці курси проводили тренери-педагоги – вчителі початкових класів Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів нашої громади Ганна Ігорівна Боровець та Ірина Михайлівна Струк.

МОЗ затвердило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін’юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Відбулася виставка "Квітковий вернісаж"

Відповідно до листа комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» від 02.09.2021 року №177 Про проведення обласної виставки «Квітковий вернісаж», а також річного плану роботи комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 27-30 вересня на базі ЛОЦЕНТУМ проводилася обласна виставка «Квітковий вернісаж» з метою виховання у дітей та учнівської молоді глибшого розуміння природи, вміння бачити і знаходити неповторні її барви, розуміти мову квітів, поглибити знання з флористики та аранжування.

Освітянські новини 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021 році», листа ЛОІППО від 03.09. 2021 року №286, листа ЛОІППО від 09.09.2021 року №296, в період з 13 по 17 вересня на базі Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти були проведені спеціальні очно-дистанційні навчання команд-тренерів закладів освіти 1-х та 5-х класів.

Вітання з Днем дошкілля

Вітаємо з Днем дошкільного працівника наших дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з нашими дітками!

Запрошуємо долучитись до акції «Монетки дітям»

Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки» запрошують з 1 по 30 вересня 2021 року долучитись до акції «Монетки дітям», аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком. 

Вакциновані й відкриті. В Україні стартував національний конкурс для шкіл, колективи яких вакцинуються від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та магазином гаджетів та аксесуарів «Цитрус» оголошують національний конкурс «Вакциновані й відкриті».  Школи можуть виграти цінні подарунки, якщо принаймні 80% їхнього колективу повністю вакциновані від COVID-19: