Відкрили клас безпеки

Сьогодні у Великомостівській громаді відкрито "Клас безпеки", який розміщено на базі Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів ( Великомостівський Опорний Заклад )

Відбувся семінар-практикум "Діяльнісний підхід до занять з трудового навчання і технологій у контексті НУШ"

7 листопада вчителі трудового навчання Великомостівська територіальна громада мали нагоду поринути в чарівний світ прикладного мистецтва, відвідавши семінар-практикум "Діяльнісний підхід до занять з трудового навчання і технологій у контексті Нової Української школи".

Щодо проведення опитування

Департамент освіти і науки облдержадміністрації на прохання керівництва проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» проводить онлайн-опитування для батьків чи опікунів дітей - школярів з числа ВПО, які планують навчатись у школах Львівщини. 

Творимо Нову Українську Школу разом

З 19 по 22 жовтня для вчителів початкових класів Великомостівської ТГ проходили курси «Творимо Нову українську школу разом». Навчальний план спецкурсу складався з чотирьох модулів. Ці курси проводили тренери-педагоги – вчителі початкових класів Великомостівського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ступенів нашої громади Ганна Ігорівна Боровець та Ірина Михайлівна Струк.