Злочин у сфері довкілля

Поліцейськими офіцерами громади #Великомостівська_ТГ в ході патрулювання  близько 10.00 год. 09.12.2021 р., на автодорозі Р-15 поблизу с. Сілець був зупинений вантажний автомобіль ІФА, який перевозив в багажному відсіку не марковану деревину породи «Сосна», без відповідних документів.

НІ НАСИЛЬСТВУ!

Прояви насильства порушують права людини, принципи її вільного та справедливого існування. Коли насильство чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у школі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Проведення заходів «16 днів проти насильства»

29.11.2021 року поліцейськими офіцерами Великомостівськоі громади під час проведення заходів «16 днів проти насильства» було прочитано лекцію в Пристанській ЗЗ СО |-|| ступенів в с. Пристань Великомостівськоі ТГ.

Розслідування щодо крадіжки велосипеда

26.11.2021 року до поліцейських офіцерів Великомостівськоі громади звернулася за допомогою жителька м. Великі Мости, щодо крадіжки її велосипеда (якого, як пізніше виявилось, помилково забрала особа з психічно-хворими відхиленнями та передала не відомому громадянину)

Працювала робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати, сплати акцизного податку

18 листопада 2021р. робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати, сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, земельного податку, дотримання благоустрою в складі:

Опинитися вчасно там, де тебе потребують 

Вчора пообіді до поліцейських офіцерів #Великомостівська_ТГ в лісовому масиві звернувся водій автомобіля ГАЗ, та попросив про допомогу у буксируванні його несправного транспорту до найближчого населеного пункту.

Будьмо уважніші до оточуючих

01.10.2021 р. о 18.00 год. до поліцейських офіцерів #Великомостівська_ТГ надійшло повідомлення про безвісти зниклого дідуся 1952 р.н., який зник із Геріатричного пансіонату в с. Волиця. Відповідно до чого не гаючи часу спільно із поліцейськими офіцерами #Червоноградська_ТГ були організовані пошуки, під час яких о 20.45 год. в лісовому масиві неподалік с. Двірці було знайдено зниклого дідуся!

Випив - за кермо не сідай

Поліцейськими офіцерами громади #Великомостівська_ТГ в м. Великі Мости був виявлений водій на підпитку, керуючи автомобілем на іноземній реєстрації, відповідно до чого, останнього було притягнуто до адмін. відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпАП, та ст. 126 ч.4 КУпАП, автомобіль вилучений на штрафмайданичик.

Рятувальники провели черговий рейд щодо запобігання загибелі на воді м. Великі Мости.

19 серпня рятувальники Червоноградського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з працівниками поліції на місцевому ставку м. Великі Мости та р. Рата, нагадали населенню правила безпечного відпочинку на водоймах.

Відбулось спільне виїздне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати

5 серпня на території Великомостівської громади відбулось спільне виїздне засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Червоноградської РДА, в складі начальника управління соціально-економічного розвитку територій-начальника відділу інвестицій та промисловості районної державної адміністрації Лагоди Н. П., головного спеціаліста відділу інвестицій та промисловості управління соціально-економічного розвитку територій районної державної адміністрації Олійник О. В., заступника голови Червоноградської РДА Катерини В. В., та заступника начальника відділу ГУ Держпраці України у Львівській області Климчук Н. А. за участі заступника міського голови Великомостівської міської ради Мармаша Р. М. та поліцейського офіцера громади Боровського І. М.