Великомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення

Назва містобудівної документації – заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території для розташування  житлової забудови садибного типу в м. Великі Мости по вул. І.Франка.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

На офіційному веб-сайті Великомостівської міської ради Львівської області https://vmgromada.gov.ua/ оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Проекту детального плану території в м. Великі Мости по вул. Львівській для надання зауважень та пропозицій громадськості.

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Назва містобудівної документації - Детальний план території в с. Волиця по вул. Шевченка в районі будинковолодіння 68 Червоноградського району Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення СЕО ДПТ с. Волиця, вул. Шевченка

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території в с. Волиця по вул. Шевченка в районі будинковолодіння 68 Червоноградського району Львівської обл.

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації

Повідомлення щодо оприлюднення проекту містобудівної документації «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області»  про початок процедури громадських обговорень та розгляду і врахування пропозицій громадськості.

Повідомлення про оприлюднення Звіту про СЕО проекту документу державного планування

Повідомлення про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області»

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська

Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Великомостівська міська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області».

Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території з метою впорядкування забудови та розташування об'єкта торгівлі в с. Заріка, по вул. П. Ратинського, 56, Червоноградського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (територія розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації –  Детальний план території розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости та звіт стратегічно екологічної оцінки.

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (земельна ділянка для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації – Детальний план території по зміні цільового використання земельної ділянки для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости та звіт стратегічно екологічної оцінки.