A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області

Повідомлення про оприлюднення документації

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка Червоноградського району Львівської області

Назва містобудівної документації – заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану території в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка Червоноградського району Львівської області.

11:50:26 23.09.2021

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДП з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Львівської області

Назва містобудівної документації – заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки детального плану з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Червоноградського району Львівської області.

11:44:33 23.09.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО («Детальний план території з метою впорядкування житлової забудови по вул. Шевченка в с. Волиця Сокальського району Львівської області в районі будинковолодіння №19а»)

Повідомлення Великомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

16:49:45 05.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень