Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території з метою впорядкування забудови та розташування об'єкта торгівлі в с. Заріка, по вул. П. Ратинського, 56, Червоноградського району Львівської області та звіту про стратегічну екологічну

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (територія розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації –  Детальний план території розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости та звіт стратегічно екологічної оцінки.

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (земельна ділянка для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації – Детальний план території по зміні цільового використання земельної ділянки для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости та звіт стратегічно екологічної оцінки.

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (земельна ділянка для обслуговування багатоквартирного житлового будинку №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації –  Детальний план території з метою впорядкування території та розташування індивідуальної житлової забудови з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області та звіт стратегічно екологічної оцінки.

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів СЕО (багатоквартирний житловий будинок №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости)

Назва містобудівної документації –  заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території з метою впорядкування території та розташування індивідуальної житлової забудови з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області.

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу СЕО ДПТ (вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости)

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту про СЕО в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка

Великомостівська міська рада Львівської області повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)