A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Стратегія розвитку Великомостівської ОТГ

Чергове засідання робочої групи

Відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії Великомостівської ОТГ, де визначились основні бачення нашої громади за кілька років. Напрацювали конкретні проекти для реалізації в найближчому майбутньому.

12:56:14 11.10.2019

Засідання робочої групи

Відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії розвитку Великомостівської громади.

12:53:06 11.07.2019

Перше засідання робочої групи по розробці Стратегії громади

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно у великих містах, які мали відповідні для цього людські та матеріальні ресурси.

12:45:59 19.04.2019

Розпорядження міського голови

Розпорядження міського голови № 104/02-04 від 18.04.2019р. Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку громади 

11:05:28 18.04.2019

Запрошуємо молодь до робочої групи

Запрошуємо активних мешканців громади долучитися до складу робочої групи по розробці Стратегії Великомостівської громади і розпочинати цю не просту, але цікаву та потрібну справу, вирішити яким шляхом наша громада рухатиметься найближчі кілька років. Просимо долучатися представників з різних сфер діяльності: освіта, культура, медицина, економіка, підприємництво, соціальна сфера, активна молодь та усіх, хто хоче, щоб його думка була почута та врахована.

10:04:01 25.03.2019

Обговорення Стратегії з депутатами

Сьогодні відбулася зустріч депутатів Великомостівської міської ради з радником з регіонального розвитку Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України Зеновій Сірик . Пан Зеновій пояснив, що в даний час так важливо мати розроблену Стратегію громади на наступні кілька років.  «Я порівнюю громади з батьками випускників, перед якими стоїть питання вибору майбутньої професії для дитини. Так і у випадку з громадами, потрібно визначитись з одним або кількома напрямками розвитку громади і спрямувати туди всі свої зусилля» - зазначив Зеновій Сірик.

10:06:01 26.02.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень