П'яте засідання робочої групи

Відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії Великомостівської ОТГ, де визначились основні бачення нашої громади за кілька років. Напрацювали конкретні проекти для реалізації в найближчому майбутньому.

Четверте засідання робочої групи

06.09.2019р. відбулося чергове засідання робочої групи по розробці Стратегії Великомостівської громади. Шукали сильні та слабкі сторони Великомостівської громади у межах підготовки SWOT-аналізу.

Перше засідання робочої групи по розробці Стратегії громади

Стратегічне планування розвитку вже тривалий час застосовується в Україні, але досі воно давало позитивний результат переважно у великих містах, які мали відповідні для цього людські та матеріальні ресурси.

Розпорядження міського голови

Розпорядження міського голови № 104/02-04 від 18.04.2019р. Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку громади 

Запрошуємо молодь до робочої групи

Запрошуємо активних мешканців громади долучитися до складу робочої групи по розробці Стратегії Великомостівської громади і розпочинати цю не просту, але цікаву та потрібну справу, вирішити яким шляхом наша громада рухатиметься найближчі кілька років. Просимо долучатися представників з різних сфер діяльності: освіта, культура, медицина, економіка, підприємництво, соціальна сфера, активна молодь та усіх, хто хоче, щоб його думка була почута та врахована.

Обговорення Стратегії з депутатами

Сьогодні відбулася зустріч депутатів Великомостівської міської ради з радником з регіонального розвитку Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України Зеновій Сірик . Пан Зеновій пояснив, що в даний час так важливо мати розроблену Стратегію громади на наступні кілька років.  «Я порівнюю громади з батьками випускників, перед якими стоїть питання вибору майбутньої професії для дитини. Так і у випадку з громадами, потрібно визначитись з одним або кількома напрямками розвитку громади і спрямувати туди всі свої зусилля» - зазначив Зеновій Сірик.