Завершено відкриту першість з волейболу

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" завершила відкриту першість з волейболу серед команд населених пунктів Великомостівської громади.

Результати відкритого чемпіонату на першість Великомостівської громади з міні - футболу

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" завершила відкритий чемпіонат на першість Великомостівської громади з міні - футболу серед команд населених пунктів громади. Змагання пройшли за круговою системою, 8 команд зіграли в семи турах.

Відбувся VІ тур відкритого чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" провела VІ тур відкритого чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу серед футбольних команд населених пунктів громади.

Відбувся турнір з волейболу

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" провела турнір з волейболу в залік V Спартакіади школярів Великомостівської громади.

Відбувся ІV-V тур чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу серед футбольних команд населених пунктів громади

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" провела ІV-V тур чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу серед футбольних команд населених пунктів громади.

Звіт про діяльність шахового клубу в 2021 – 2022 навчальному році

Навчання з учнями проводились з 01.09. 2021 року в приміщенні Народного дому, а в карантин – в фізичному кабінеті Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів у загальній групі з 17 дітей старшого і молодшого віку по 2 години по середах і суботах до 24.02. 2022, до початку повномасштабного вторгнення росії.