Відбувся ІV-V тур чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу серед футбольних команд населених пунктів громади

КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" провела ІV-V тур чемпіонату Великомостівської громади з міні футболу серед футбольних команд населених пунктів громади.

Звіт про діяльність шахового клубу в 2021 – 2022 навчальному році

Навчання з учнями проводились з 01.09. 2021 року в приміщенні Народного дому, а в карантин – в фізичному кабінеті Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів у загальній групі з 17 дітей старшого і молодшого віку по 2 години по середах і суботах до 24.02. 2022, до початку повномасштабного вторгнення росії.

Проведені змагання "Веселі старти"

19 листопада КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх" проведені змагання "Веселі старти" для учнів 4-х класів в залік V шкільної спартакіади Великомостівської міської ради.

Змагання з настільного тенісу

Команда КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" з настільного тенісу представляла Великомостівську громаду в ХХХІІІ-х спортивних іграх Львівщини та ХV - х обласних іграх ветеранського спорту.

Проведено ІІ навчально-тренувальні збори

9-11 вересня КУ ВМЦФЗН "Спорт для всіх Великомостівської міської ради" проведено ІІ навчально-тренувальні збори (відділення футбол) за участі юних спортсменів 2006-2011р.н. в м. Славсько.