Відбудуться громадські слухання

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 04.10.2022р. №206/02-04 повторно відбудуться громадські слухання щодо перейменування площі Миру в с. Двірці.

Відбудуться громадські слухання

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 13.07.2022р. №136/02-04 відбудуться громадські слухання щодо перейменування вулиці 19 Липня в м. Великі Мости.

Відбудуться громадські слухання

Відбудуться громадські слухання Детального плану території з метою впорядкування забудови та розташування об'єкта торгівлі в с. Заріка по вул. П. Ратинського, 56, Червоноградського району Львівської області та звіту стратегічно екологічної оцінки.

Відбудуться громадські слухання

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 12.05.2022р. №101/02-04 відбудуться громадські слухання щодо перейменування вулиці Мічуріна в м. Великі Мости.

Громадські слухання ДПТ по зміні цільового використання земельної ділянки для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости та звіту

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 27.01.2022р. №27/02-04 відбудуться громадські слухання Детального плану території по зміні цільового використання земельної ділянки для ведення осг під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських будівель по вул. Б. Хмельницького в районі будинковолодіння №19 в м. Великі Мости та звіту стратегічно екологічної оцінки.

Громадські слухання ДПТ розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости та звіту СЕО

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 27.01.2022р. №26/02-04 відбудуться громадські слухання  Детального плану території розташування групи будинків житлової забудови садибного типу по вул. Стуса в м. Великі Мости та звіту стратегічно екологічної оцінки.

Громадські слухання ДПТ з метою впорядкування території та розташування індивідуальної житлової забудови з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости Ль

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 27.01.2022р. №25/02-04 відбудуться громадські слухання  Детального плану території з метою впорядкування території та розташування індивідуальної житлової забудови з метою визначення параметрів земельної ділянки для обслуговування багатоквартирного житлового будинку №70 по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області та звіту стратегічно екологічної оцінки.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження орієнтовного плану проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів постійними лісокористувачами, а саме ДП «Жовківське

На розгляд надається орієнтовний план проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів постійними лісокористувачами, а саме ДП «Жовківське лісове господарство» на території Великомостівської міської ради (ТГ).