Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження орієнтовного плану проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів постійними лісокористувачами, а саме ДП «Жовківське

На розгляд надається орієнтовний план проведення рубок головного користування та рубок формування і оздоровлення лісів постійними лісокористувачами, а саме ДП «Жовківське лісове господарство» на території Великомостівської міської ради (ТГ).

Громадські слухання (с. Реклинець, вул. Шкільна, 24, гр. Кручик С. С.)

Великомостівська міська рада повідомляє, що громадські слухання з питання надання у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0,50 га., із загальної площі 2,4273 га. по кадастровому номері 4624885900:12:000:0808 за рахунок категорії земель згідно КВЦПЗ – землі сільськогосподарського призначення на території Великомостівської міської ради з подальшою передачею у власність мешканці с. Реклинець, вул. Шкільна, 24, гр. Кручик Світлані Сергіївні.

Громадські слухання «Детального плану території в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка Червоноградського району Львівської області»

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 06.12.2021р. №415/02-04 відбудуться громадські слухання «Детального плану території в районі вулиць Зарічна та Л. Українки в с. Заріка  Червоноградського району Львівської області»

Громадські слухання «Детального плану території з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Червоноградського району Львівської області»

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 06.12.2021р. №414/02-04 відбудуться громадські слухання «Детального плану території з метою розташування індивідуального житлового будинку в с. Заріка, по вул. Ратинського в районі будинковолодіння №66 Червоноградського району Львівської області»

Громадські слухання «Генерального плану с. Пристань та с. Піддовге Великомостівської міської ради Червоноградського р-ну Львівської обл.»

Великомостівська міська рада повідомляє, що відповідно до Розпорядження міського голови від 01.12.2021р. №410/02-04 відбудуться громадські слухання «Генерального плану с. Пристань та с. Піддовге Великомостівської міської ради Червоноградського р-ну Львівської обл.»

Відбудуться громадські слухання

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо погодження вибіркових санітарних рубок по Реклинецькому лісництві СДЛП ЛГП «Галсільліс» на території Великомостівської міської ради (ОТГ).