A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Кращі учні у І семестрі 2019-2020 н.р. (результати олімпіад та конкурсів)

Дата: 03.02.2020 11:16
Кількість переглядів: 799

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе в суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

У Великомоостівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів реалізується програма навчання, виховання, підтримки та розвитку обдарованих дітей «Обдарована дитина».

Завдяки програмі, учні закладу живуть цікавим життям, збагачують свій духовний світ, підвищують свій творчий потенціал. Талановиті діти мають можливість брати участь у Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах з різних галузей знань, у різноманітних виставках, фестивалях, турнірах і перемагати, показувати високі результати.

Перемога учнів в олімпіадах, конкурсах, змаганнях – це результат наполегливої багаторічної праці кожної дитини, творчість вчителів-предметників і розуміння та підтримка батьків. В результаті кропіткої і систематичної праці кожен отримав певні здобутки, досяг наукових вершин та перемог.

Вітаємо тих, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками підтвердили те, що вони є кращими у І семестрі 2019-2020 н.р.

Бажаємо, щоб усі мрії, плани та задуми обов’язково здійснювалися. Надіємось, що ви не зупинетесь на досягнотому та будете надалі підвищувати свій рівень, досягнете висот і здобудете ще більше перемог.

Переможці та призери районних предметних олімпіад

Великомостівський ОЗЗСО І-ІІІст.:

Районна олімпіада з англійської мови

ІІІ місце – Нечипорук Ольга (9-Б кл.)

ІІІ місце – Лісовецька Юлія  (11-Б кл.)

ІІІ місце – Придзимирська Ярина (11-Б кл.) 

Вчитель: Бурко Ірина Романівна

ІІ місце –Шийка Юлія (10-Бкл)

ІІІ місце Притика Софія (10-Б кл.)

Вчитель: Балко Ірина Богданівна

 

Районна олімпіада з математики

ІІІ місце –Салик Андрій  (7-Б кл.)

Вчитель: Левко Любов Іванівна 

ІІ місце –Шийка Наталія  (8-В кл.)

Вчитель: Біловус Оксана Миколаївна 

ІІІ місце –Чава Михайло   (11-А кл.)

Вчитель: Пасічна Ольга Іванівна  

 

Районна олімпіада з інформатики

ІІІ місце – Смик Дмитро   (8-Акл.)

ІІІ місце – Мазурик Богдан   (9-Б  кл.)

Вчитель: Черкавська Любов Омельянівна 

 

Районна олімпіада з біології

ІІІ місце – Лісовецька Юлія  (11-Бкл.)

ІІ місце – Шийка Олена   (10-Бкл.)

Вчитель: Стадницька Галина Теодорівна

ІІ місце – Клепарівська Соломія   (9-Акл.)

ІІ місце Кошовська Соломія (8-Б кл.)

ІІ місце Данішев Богдан (8- А кл.

Вчитель: Безручко Любов Степанівна

ІІ місце – Чава Михайло   (11-А кл.)

Вчитель: Занько Наталія Василівна

 

Районна олімпіада з трудового навчання

ІІІ місце –Кошовська Соломія  (8-Б кл.)

Вчитель:  Більо Ірина Василівна

 

Районна олімпіада з української мови та літератури

ІІ місце –Шийка Юлія (10- Б кл.)

Вчитель: Чикало Оксана Ярославівна

ІІІ місце –Клячківська Анастасія  (8-Б кл.)

Вчитель: Заблоцька Надія Степанівна

І  місце – Лісовецька Юлія (11-Бкл.)

Вчитель: Глюз Марта Іванівна

 

Районна олімпіада з історії

І місце – Шийка Олена (10-Б кл)

ІІІ місце- Клячківська  Анастасія(8-Бкл.)

І місце – Боянецький Андрій  (8-Б кл)

Вчитель:  Головко Надія Григорівна

ІІІ місце - Клепарівська Соломія (9 А кл.)

Вчитель: Гриценко Ірина Іванівна

 

Районна олімпіада з економіки

ІІ  місце- Шийка Вікторія  (9-Б кл.)

ІІ  місце- Аксьонов Роман   (10-Б кл.)

ІІІ  місце- Козак Остап   (9-Б кл.)

Вчитель: Волощук Мар’яна Павлівна  

ІІІ  місце- Демків Софія    (11-А  кл.)

Вчитель: Гриценко Ірина Іванівна

 

Районна олімпіада з правознавства

ІІ місце – Нечипорук Ольга   (9-Б  кл)

Вчитель: Дмитришин Маріанна Василівна

 

Районна олімпіада з хімії

ІІІ місце – Вільчик Світлана  (9-А кл)

ІІІ місце – П’єх  Марія    (7-А кл)

Вчитель: Галятовська Наталія Богданівна

І місце – Безручко Лілія   (9-Б кл)

І місце – Клячківська Анастасія   (8-Б кл)

Вчитель: Пальцева Ірина Василівна 

 

Районна олімпіада з географії 

І місце- Боянецький Андрій  (8-Б кл.)

Вчитель: Шийка Мирослава Миколаївна  

ІІІ місце- Годованська Лідія   (11-Б кл.)

Вчитель: Ферендович Оксана Дмитрівна   

 

Районна олімпіада з екології   

ІІ місце- Макар Ірина   (10-Б кл.)

Вчитель: Занько Наталія Василівна 

 

Районна олімпіада з астрономії

ІІІ місце- Орищин Василина   (11-Б кл.)

Вчитель: Васько Оксана Ярославівна

 

   Призери районних олімпіад

Куличківська філія Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІст. НВК «ЗЗСО І-ІІст. – ЗДО (дитячий садок)»

Районна олімпіада з хімії

ІІ місце – Рудий Роман   (7 кл)

Вчитель: Ващишин Ольга Василівна

 

Районна олімпіада з фізики

ІІІ місце – Рудий Роман   (7 кл)

Вчитель: Бурко Марія Богданівна

 

Районна олімпіада з трудового навчання

ІІІ місце – Василюк Ярослав    (8 кл)

Вчитель: Мазурик Ярослав Володимирович

 

Конкурси 2019-2020

  • обласний конкурс «Квітковий вернісаж» 

ІІІ  місце –Мазурик Богдан (9-Б кл.), керівник: Безручко Любов Степанівна,

І місце – Муравський Назар  (2-В  кл.) керівник:Струк Ірина Михайлівна , 

І місце – Мазурик Ангеліна  (5-А   кл.) керівник: Зварич Ірина Михайлівна  

  • Всеукраїнський ХХ дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги»

 ІІ місце - Мазурик Богдан  (9-Б кл.), Мудрик Анастасія ( 9-Б кл.)  керівник: Безручко Любов Степанівна

  • Обласний етап  Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» 

ІІІ місце – Васечко Юлія (10-А кл.) керівники Крук Оксана Богданівна , Ферендович Оксана Дмитрівна 

  • Обласний конкурс - акція «Ліси для нащадків» 

ІІ місце 9-Б клас  Батючок Мар’ян,  Безручко Лілія, Богданова Юлія, Витрикуш Юлія, Іваневич Аліна, Кісілевич Володимир, Козак Остап, Лінинська Софія, Мороз Софія, Мудрик Анастасія, Райта Віталій, Рябикін Володимир, Скробала Віта, Стрілець Вікторія, Тимохіна Лілія, Фарина Святослав, Шийка Вікторія Вчитель: Безручко Любов Степанівна

  • Всеукраїнський  конкурс школярів та учнівської молоді  «Вчимося заповідувати»

 ІІ місце (обласний етап) Лісовецька Юлія, Годованська Лідія (11-Б кл.) Керівник: Ферендович Оксана Дмитрівна

  • Всеукраїнська акція «Грак — птах 2019 року»

 ІІІ місце (обласний етап) Сковрон Ірина  (7-Б кл.) Керівник: Ферендович Оксана Дмитрівна

  • Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Тараса Шевченка районний етап

І місце – Бессуднова Ірина (11-Акл.) Вчитель: Грицай Надія Мирославівна

І місце – Кошовська Соломія  (8-Бкл.) Вчитель: Заблоцька Надія Степанівна

ІІ місце – Данилюк Юлія (6-В кл.) Вчитель: Пагутяк Ірина Володимирівна

ІІ місце – Калинюк Вікторія   (10-Б  кл.) Вчитель: Чикало Оксана Ярославівна

ІІІ місце – Богданова Дарія  (5-В кл.) Вчитель: Глюз Марта Іванівна

  • Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика районний етап 

ІІ місце – Мазурик Ангеліна (5-А кл.) Вчитель: Лобода Мирослава Ярославівна 

ІІІ місце – П’єх Марія (7-А кл.), Скоропад Софія  (8-Б кл.)  Вчитель: Заблоцька Надія Степанівна

ІІІ місце – Нечипорук Ольга (9-Бкл.) Вчитель: Райта Оксана Богданівна

І місце - Шийка Соломія (3-В кл.)  Вчитель: Іванух Наталія Володимирівна  

ІІ місце – Крук Єлизавета (3-А клас) Вчитель: Кондратюк Лариса Федорівна 

ІІІ місце - Балдін – Семенишин  Данило (4-А кл.) Вчитель: Білан Людмила Іванівна 

ІІІ місце - Хитрень Віталій  (4-В кл.) Вчитель: Боднар Оксана Степанівна

ІІІ місце - Долецька Вікторія (5 клас) Вчитель: Бучма Ольга Михайлівна (Куличківська філія)

ФОТОГРАФІЇ ПЕРЕМОЖЦІВ 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень