Цього дня, 6 років тому, Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності, сповнений героїзму, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності та патріотизму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться Герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє нашої держави.  

20 лютого – це не просто черговий офіційний день в нашому календарі, адже люди не просто стояли на Майдані, за це заплачено дуже велику ціну – життя Героїв Небесної Сотні, які за ідеали свободи та демократії пожертвували собою та змінили хід історії нашої держави. 

Ми висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих Героїв та закликаємо весь український народ до єдності у цей важкий, сповнений випробувань час для нашої держави. 

Герої Небесної Сотні стали для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, але є джерелом натхнення для наших героїчних воїнів, які гідно продовжують справу Героїв Небесної Сотні, захищають наше з вами право на вільне життя.