Пошук

До 1 червня 2020р. необхідно укласти договір із надавачем послуг на вивіз твердих побутових відходів

Дата: 17.04.2020 13:42
Кількість переглядів: 2704

Фото без описуПовідомлення

про необхідність укладення договору про надання послуг з вивезення

твердих побутових відходів

 

Великомостівська міська рада повідомляє суб’єктів підприємницької діяльності, власників об’єктів житлової нерухомості, мешканців територій населених пунктів Великомостівської міської ради про необхідність укладення договорів на вивезення твердих побутових відходів.

          Відповідно до частини 2 статті 35 -1 ЗУ «Про відходи» Власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Відповідно до пункту 2 частини 2 статті 17 ЗУ «Про благоустрій населених пунктів» громадяни зобов’язані дотримуватись правил благоустрою територій населених пунктів.

Згідно з частиною 1 статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Відповідно до рішення  Великомостівської міської ради №212 від 21 червня 2018 року «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Великомостівської міської ради Сокальського  району Львівської області» суб’єкти благоустрою при поводженні з відходами зобов’язані укладати договори на вивезення (збирання, зберігання, перевезення, знешкодження, видалення і захоронення) відходів згідно з вимогами чинного законодавства.

Одночасно повідомляємо що відповідно до рішення Великомостівської міської ради №830 від 12 грудня 2019 року «Про затвердження плану рішення (протоколу) конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів з території Великомостівської об’єднаної територіальної громади» виконавцем послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів на території  Великомостівської об’єднаної територіальної громади визначено Комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство» Великомостівської міської ради.

Тому, Великомостівська міська рада попереджає юридичних та фізичних осіб населених пунктів Великомостівської міської ради щодо необхідності до першого червня поточного року укласти договір із надавачем послуг на вивіз твердих побутових відходів.

Таким чином, відсутність у фізичної особи, юридичної особи, підприємця договору на вивезення побутових відходів є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою території населених пунктів Великомостівської міської ради Сокальського  району Львівської області тягне за собою адміністративну відповідальність. 

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою території населених пунктів Великомостівської міської ради Сокальського  району Львівської області  уповноважені на те органи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких до порушників буде відкриватись адміністративне провадження.

Відповідно до статті 152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою населених пунктів» порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн.) до вісімдесяти (1360 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти (850 грн.)  до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 Додатково інформуємо, договір про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів можна укласти в приміщенні Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Великомостівської міської ради за адресою м. Великі Мости вул. Базарна 5а

Контактні тел. 0962757364, 0679335763, 0978605244

У випадку не підписання Вами договору про вивезення побутових відходів з надавачем послуги ви будете притягнуті до адміністративної відповідальності відповідно до статті 42 Закону України “Про благоустрій населених пунктів” та статті 152 кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»

Коментар – сім’я із двох осіб за 12 місяців за вивіз ТПВ заплатить 260,40 грн., штраф мінімальний за не укладення договору становить 340 грн.

Вартість вивезення 1м3 ТПВ у КП «ЖКГ» Великомостівської міської ради для бюджетних організацій становить 105,65 грн/м3,  для інших споживачів – 114,84 грн/м3, для населення – 96,46 грн/м3, вартість вивезення ТПВ для приватних домогосподарств становить 10,85 грн на одну людину в місяць.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень