Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.    

Вітаю Вас зі світлим святом Христового Воскресіння, цьогорічне святкування для нас є особливим та дещо незвичним, але нехай передзвін Великодніх дзвонів принесе Вам лише добрі вісті, нехай Ваше серце наповниться радістю, а віра допомагає Вам долати труднощі, які нам випало пережити.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Прошу у Господа мудрості для єднання сердець і помислів, бажань і праці. Міцного здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай Господня ласка Вас зігріває і навчає щастя, нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

Велика Пасха — свято всіх християн, свято віри та добра. У такий благословенний день хочеться побажати добра, міцного здоров’я, миру, процвітання всім. Нехай кожен день ваш дім наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність, проведіть це свято вдома у колі найрідніших.

Господнього благословення вашим родинам. Христос Воскрес!

З повагою,

міський голова Ярослав Ройко