A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великомостівська громада
Великомостівська міська рада Львівської області Сокальського району

Великомостівська міська рада преміює переможців та призерів (9-11 класів) ІІ, ІІІ етапів предметних олімпіад

Дата: 19.05.2020 15:53
Кількість переглядів: 783

Відповідно до міської програми «Таланти Великомостівської громади» на 2020 рік, аналізуючи досягнення, результативність та активність молоді у районних та обласних олімпіадах міський голова розпорядився нагородити переможців закладів освіти Великомостівської міської ради (9-11 класів) ІІ, ІІІ етапів предметних олімпіад та обласних конкурсів захисту науково-дослідницьких робіт МАН грошовими преміями, при врученні документів про освіту, відповідне розпорядження опубліковано на сайті Великомостівської міської ради.

 

 

Великомостівський ОЗЗСО

Макар Ірина (10-Б клас) ІІ місце в районній олімпіаді з екології; ІІІ місце на обласному етапі Конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Чава Михайло (11-А клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з математики; І місце на обласному етапі Конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН; ІІ місце в районній олімпіаді з біології

Лісовецька Юлія (11-Б клас) І місце в районній олімпіаді з укр. мови та літератури; ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови; ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

Шийка Олена (10-Б клас) І місце в районній олімпіаді з історії; ІІ місце в районній олімпіаді з біології

Безручко Лілія (9-Б клас) І місце в районній олімпіаді з хімії; ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії

Шийка Юлія (10-Б клас) ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови; ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури

Шийка Вікторія (9-Б клас) ІІ місце в районній олімпіаді з економіки

Аксьонов Роман (10-Б клас) ІІ місце в районній олімпіаді з економіки

Нечипорук Ольга (9-Б клас) ІІ місце в районній олімпіаді з правознавства; ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

Придзимирська Ярина (11-Б клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

Притика Софія (10-Б клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

Мазурик Богдан (9-Б клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з інформатики

Клепарівська Соломія (9-А клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з історії; ІІ місце в районній олімпіаді з біології

Козак Остап (9-Б клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки

Демків Софія (11-А клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки

Вільчик Світлана (9-А клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії

Годованська Лідія (11-Б клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з географії

Орищин Василина (11-клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з астрономії

Двірцівський НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО (дитячий садок)»

Уляк Назар (10 клас) ІІ місце в районній олімпіаді з математики; ІІ місце в районній олімпіаді з історії; ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики

Глюз Єва (9 клас) І місце районної олімпіади з математики; ІІ місце районної олімпіади з інформаційних технологій

Білецька Катерина (9 клас) 1 місце на обласному етапі Конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Пристанський НВК «ЗЗСО І-ІІ ст. - ЗДО (дитячий садок)»

Лаврух Роман (9 клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з біології

Реклинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Лобода Марія (11 клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови; ІІІ місце в районній олімпіаді з математики; ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

Сподарик Марія (9 клас) ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови; ІІ місце в районній олімпіаді з історії; ІІІ місце в районній олімпіаді з географії

Демків Віталій (11 клас) ІІ місце в районній олімпіаді з географії

Щиро вітаємо всіх переможців та бажаємо подальших успіхів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень