Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту ДПТ та Звіту СЕО (м. Великі Мости по вул. Львівській з метою визначення параметрів для будівництва придорожньої інфраструктури та для будівництва і обслуговування індивідуальних житлових будинків)

Дата: 30.07.2020 11:31
Кількість переглядів: 467

Фото без описуВеликомостівська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та Звіту стратегічної екологічної оцінки (СЕО)

Назва містобудівної документації – Звіт стратегічно екологічної оцінки та «Детальний план території в м. Великі Мости по вул. Львівській з метою визначення параметрів для будівництва придорожньої інфраструктури та для будівництва і обслуговування  індивідуальних житлових будинків».

Замовник – Великомостівська міська рада.

Розробник ДПТ та звіту про СЕО – ФО-П «Склярова І. В.»

Письмові зауважень і пропозиції приймаються з 03.08.2020 р. до 03.09.2020 р.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань: о 13.00 год. 11.09.2020 р. в народному домі вул. Шевченка, 9 м. Великі Мости.

Ознайомитися з проектом ДПТ та звітом СЕО і подати зауваження та пропозиції можна за адресою: Великомостівська міська рада (Львівська обл., Сокальський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6,  80074).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень