Пошук

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті ДПТ (м. Великі Мости по вул. Старомостівська)

Дата: 14.01.2020 14:58
Кількість переглядів: 463

Фото без описуПОВІДОМЛЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті

містобудівної документації

На розгляд подається проєкт Детального плану території в м. Великі Мости по вул. Старомостівська (за межами населеного пункту), виготовлений відповідно до вимог Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" на підставі розпорядження Сокальської районної державної адміністрації від 29.11.2019 року №371.

Замовник документації - Сокальська районна державна адміністрація.

Розробник документації - КП "Архітектурно-планувальне бюро". Детальний план території розроблений з врахуванням планувальних рішень генерального плану м. Великі Мости, державних, громадських та приватних інтересів.

Громадські слухання відбудуться 4 лютого 2020 року о 13.00год. в приміщенні Великомостівської міської ради.

Пропозиції громадськості подавати в письмовій формі (згідно п. 7 Постанови КМУ від 25.05.2011р. №555 "Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні") з 03.01.2020 року до 03.02.2020 року до Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень