Пошук

Сокальська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області інформує

Дата: 16.06.2021 10:33
Кількість переглядів: 556

Фото без описуНові відкриті дані – відкритість ДПС

ДПС вкотре підтверджує свою відкритість, зокрема, шляхом оприлюднення нових наборів даних, якими користується значна кількість громадськості для службових та/або власних цілей.

ДПС, не зупиняючись виключно на наборах даних, які закріплені нижчезазначеною постановою, за власною ініціативою оприлюднила 2 нових набора даних у формі відкритих даних:

- Ліцензійний реєстр виданих ліцензій на право роздрібної торгівлі рідин, що використовуються в електронних сигаретах

https://tax.gov.ua/datasets.php?d=DFS20210603164147

https://data.gov.ua/dataset/2c33b2b3-e767-4827-b9c7-ea2db5a3f952

- Ліцензійний реєстр виданих ліцензій на право оптової торгівлі рідин, що використовуються в електронних сигаретах

https://tax.gov.ua/datasets.php?d=DFS20210603164821   

https://data.gov.ua/dataset/63b8e493-3ef9-418c-88d6-7e89a7abc997

У наборах даних міститься інформація про видані ліцензії суб’єктам господарювання, які отримали ліцензії на право здійснення роздрібної, оптової торгівлі рідин, що використовуються в електронних сигаретах, із зазначенням органу ліцензування, назви суб’єкта господарювання, номеру ліцензії, терміну дії ліцензії.

При цьому необхідно зазначити, що наприкінці травня ДПС оприлюднено 5 нових наборів даних, які закріплені за ДПС в оновленій постанові Кабінету Міністрів України 03 березня 2021 р. № 407 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 і від 30 листопада 2016 р. № 867».

Довідково: Нові набори даних, які оприлюднені у травні місяці:

- Фінансова звітність (звіт про фінансовий стан (баланс) та звіт про прибутки та збитки та інший сукупний дохід (звіт про фінансові результати), подані як додаток до звітної (звітної нової) податкової звітності за річний податковий (звітний) період відповідно до пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України;

- Реєстр отримувачів бюджетної дотації;

- Реєстр заяв про розстрочення, відстрочення грошового зобов’язання чи податкового боргу;

- Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий;

- Інформація про платників, які мають борг (недоїмку) із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Прийняли працівника на роботу – не забудьте повідомити про це податкову

Сокальська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує роботодавцям (юридичним особам та фізичним особам - підприємцям), що  повідомлення про прийняття працівника на роботу подається до територіальних органів Державної податкової служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до Порядку повідомлення Державній податковій службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня  2015 року № 413 із змінами та доповненнями до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв’язку з використанням кваліфікованого електронного підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронних довірчих послуг;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами.

Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників та реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.

Повідомленням про прийняття на роботу керівника підприємства, установи, організації є відомості, отримані органами ДПС з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

 Застосування РРО фізичними особами – підприємцями - платники єдиного податку: нагадуємо основні норми

З 1 січня 2021 року РРО/програмні РРО повинні застосовувати підприємці-платники єдиного податку другої - четвертої груп, які реалізують:

  • технічно складні побутові товари, що підлягають гарантійному ремонту;
  • ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напів-дорогоцінного каміння;
  • лікарські засоби та вироби медичного призначення;
  • надають платні послуги у сфері охорони здоров’я.

При перевищенні в календарному році обсягу доходу понад 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (в 2021 році - 1 млн 320 тис грн).

З 1 січня 2022 року РРО та/або програмні РРО повинні застосовувати всі фізичні особи – підприємці - платники єдиного податку (крім ФОП - платників єдиного податку першої групи).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 


« повернутися до розділу «Податкова інформує»

Код для вставки на сайт

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень