Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 24.06.2021 13:49
Кількість переглядів: 648

Фото без описуВідповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Виконавчого комітету Великомостівської міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Великомостівська міська лікарня Великомостівської міської ради Львівської області» розроблений Виконавчим комітетом.

Проєкт спрямований на встановлення економічно обґрунтованих тарифів на платні медичні послуги, що надаватимуться Комунальним некомерційним підприємством «Великомостівська міська лікарня Великомостівської міської ради Львівської області».

Підставою для розробки проєкту є: п.2 ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, Постанови КМУ №1138 «Про затвердження платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» від 17.09.1996 року, Постанови КМУ №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін тарифів» від 25.12.1996 року (зі змінами та доповненнями).

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись за адресою: 80074, Львівська область, м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6, Виконавчий комітет Великомостівської міської ради, тел. (03257) 6-44-91.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника -  Виконавчого комітету Великомостівської міської ради.

Проєкт рішення Виконавчого комітету Великомостівської міської ради «Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються в Комунальному некомерційному підприємстві «Великомостівська міська лікарня Великомостівської міської ради Львівської області», а також відповідний аналіз регуляторного впливу даного проєкту рішення оприлюднено 24.06.2021 року на сайті Великомостівської міської ради https://vmgromada.gov.ua в розділі «Офіційні документи» (Проєкти рішень виконкому).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень