Пошук

15 вересня – останній день для подання заяви про перехід на спрощену систему

Дата: 13.09.2021 16:50
Кількість переглядів: 655

15 вересня - останній день для подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткування з четвертого кварталу 2021 року (ст. 298 ПКУ).

Для подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування рекомендуємо використовувати "Електронний кабінет" (https://cabinet/tax.gov.ua), який є захищеним, персоналізованим та безпечним електронним сервісом.

Для надсилання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування фізичною особою – підприємцем в меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету обирається рік та місяць, в якому створюється Заява, та з переліку електронних форм обирається Заява за формою F0102003.

У запропонованій формі Заяви необхідно заповнити відповідні поля електронного документу, підписати та надіслати. При цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

У разі переходу фізичної особи – підприємця на спрощену систему оподаткування (перша-третя група платників єдиного податку) додатково до Заяви подається розрахунок доходу за попереднiй календарний рiк, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування. Для цього платник у вкладці «Додатки» обирає опцію «Додати» Розрахунок за формою F0102103 та заповнює обов’язкові поля.

У разі наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Роз`яснення з питань переходу на спрощену систему оподаткування, а також практичну допомогу щодо користування електронними сервісами ДПС, можна отримати у Центрі обслуговування платників Сокальської  ДПІ та за телефоном 7-23-59.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень