Пошук

Програма «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2020 рік»

Дата: 14.09.2021 14:02
Кількість переглядів: 273

Фото без описуДодаток до рішення сесії 

Великомостівської міської ради 

від 17.12.2019 року № 856

ПРОГРАМА

«Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради».

1. Загальні положення Програми

Програма створена відповідно до п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Програмою передбачена реалізація заходів з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення за рахунок коштів міського бюджету, коштів державного бюджету за наявності відповідних бюджетних призначень, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Основними завданнями Програми є будівництво, реконструкція та капітальний ремонт об'єктів територіальної громади міста, що дозволить поступово наблизити розв’язання гострих соціальних та екологічних питань, підвищити рівень життєзабезпечення населення, конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість міста. Програму розроблено з урахуванням реального стану у сфері житлово-комунального господарства та соціальній сфері, здійснення екологічних і природоохоронних заходів та впровадження енерго- і ресурсозберігаючих технологій.

У зв’язку з обмеженістю фінансових ресурсів, місцева влада не в змозі у повній мірі забезпечити вирішення основних проблем життєзабезпечення, тому соціальна сфера потребує підтримки з боку держави.

2. Мета Програми

Програма створена з метою будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунальної власності громади Великомостівської міської ради, а саме: будівництво та реконструкція об’єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства, соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності, реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій шляхом реконструкції об’єктів для створення належних умов праці та виконання інвестиційних проектів при проведенні капітального ремонту.

3. Завдання і заходи Програми, результативні показники

Основними заходами програми є:

- будівництво  об'єктів житлово-комунального господарства, соціальних установ та закладів;

-  капітальний ремонт адміністративних будівель та інших закладів комунального призначення.

Перелік завдань та заходів Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2020 рік наведено у додатку № 1. Програма відкрита для внесення змін.

4. Фінансове забезпечення програми

4.1. Джерелом фінансування Програми виступають кошти державного бюджету, міського бюджету та інші не заборонені законодавством джерела.

4.2.  Головним розпорядником бюджетних коштів є Великомостівська міська рада, бюджетні призначення затверджуються при затверджені міського бюджету на 2020 рік.

5. Очікувані результати

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

- завершення будівництва, реконструкції та капітального ремонту важливих для соціально-економічного розвитку міста об'єктів;

- розвиток інженерної і соціальної інфраструктури населених пунктів Великомостівської міської ради;

- ефективне використання наявних коштів та підвищення якості робіт, що виконуються, у тому числі шляхом упровадження нових матеріалів та технологій.

6. Контроль за реалізацією Програми

Виконавчий комітет Великомостівської міської ради є відповідальним виконавцем Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення територіальної громади Великомостівської міської ради».

Контроль за виконанням Програми здійснюють:

Перший заступник міського голови Пенцак Ю. В.

Постійна комісія Великомостівської міської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

             Міський голова                                                               Я. Г. РОЙКО1. ПАСПОРТ

Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради»

 

1

Ініціатор розроблення Програми

 

Великомостівська міська рада

2

Співрозробник Програми

Депутати Великомостівської міської ради

3

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Рішення Великомостівської міської ради від 17.12.2019р. № 856

4

Замовник і  виконавець Програми

Великомостівська міська рада

5

Учасники Програми

Великомостівська міська рада

6

Термін реалізації Програми

2020 рік

7

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Місцевий бюджет

8

Загальний обсяг фінансових ресурсів.

300 000 грн

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                         Я. Г. РОЙКОДодаток 1

до Програми «Будівництва,

реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради»

Перелік заходів, та суми коштів  на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2020 рік

 

№ п/п

Назва заходу

Сума коштів передбачених на 2020 рік

1

Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Львівська, 44 у м. Великі Мости

 

2

Капітальний ремонт приміщення КП ЖКГ

 

3

Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Базарна, 5а в м. Великі Мости під Центр надання адміністративних послуг та Публічну бібліотеку

300 000 грн

4

Капітальний ремонт приміщень адміністративних будівель

 

5

Капітальний ремонт приміщення Дім Шерифа, в т.ч. покрівлі

 

6

Капітальний ремонт приміщення кінотеатру в м. Великі Мости

 

7

Капітальний ремонт Народних Домів

 

8

Капітальний ремонт приміщень бібліотек

 

9

Капітальний ремонт закладів освіти

 

10

Капітальний ремонт закладів дошкільної освіти

 

11

Капітальний ремонт приміщення ЦПМД Великомостівської міської ради

 

 

Всього

300 000 грн

 

                

Міський голова                                                               Я. Г. РОЙКОРішення сесії №856 від 17.12.2019р. Про затвердження Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2020 рік» Додаток

Рішення сесії №926 від 14.02.2020р. Про внесення змін та доповнень до Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради» Додаток

Рішення сесії №952 від 31.03.2020р. Про внесення змін та доповнень до Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради» Додаток

Рішення сесії №1000 від 16.04.2020р. Про внесення змін та доповнень до Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради» 

Рішення сесії №1108 від 03.07.2020р. Про внесення змін до Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради» Додаток

Рішення сесії №1167 від 21.08.2020р. Про внесення змін до Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради» Додаток


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень