Пошук

Програма «Таланти Великомостівської міської громади»

Дата: 14.09.2021 14:17
Кількість переглядів: 358

Фото без описуІ. Загальні положення

Програма «Таланти Великомостівської міської громади» (далі Програма) розроблена відповідно до  Закону України, «Про місцеве самоврядування в Україні».

Програма роботи з обдарованими дітьми та молоддю на 2020 рік спрямована на забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації шляхом створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді нашої громади та надання їй підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації особистості в сучасному суспільстві, постійного духовного самовдосконалення.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Мета програми полягає у наданні системної підтримки талановитих дітей та обдарованої молоді, формуванні системи виявлення, навчання, виховання обдарованої молоді, створенні умов для самореалізації та розширенні їх соціально-правових гарантій.

Основні завдання Програми

- проведення  виставок, конкурсів, програм, концертів, робіт   творчих  колективів, закладів  культури,  школи  мистецтв  нашої  громади.

- надання   організаційної  та  фінансової  допомоги   талановитим дітям  та молоді  для  участі  у   міських, районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних  конкурсах  та  фестивалях, змаганнях, турнірах, чемпіонатах,  нагородження  поїздками  у визначні  місця  нашої  країни.

- оновлення змісту та форм роботи щодо створення особистісно орієнтованої системи роботи з  талановитими  дітьми та молоддю;

- забезпечення соціально-правових гарантій обдарованих дітей та молоді, створення системи їх морального та матеріального заохочення;

- стимулювати творче самовдосконалення дітей та молоді, підтримку обдарованих учнів - призерів та учасників мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсів, олімпіад, конкурсів МАН, спортивних змагань районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних рівнів;

- консолідація зусиль державних, громадських установ міста, спрямованих на виховання творчої молоді, здатної до прийняття життєво важливих рішень.

Заходи з реалізації Програми

 Фінансова підтримка  талановитої молоді  та  дітей  Великомостівської міської  громади у вигляді надання грошових допомог, премій.

Оплата проїзду  талановитих та обдарованих дітей та молоді, та осіб, які їх супроводжують для участі у мистецьких, інтелектуальних, творчих конкурсах, олімпіадах, конкурсах МАН, спортивних змаганнях районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних рівнів

Фінансове забезпечення

 Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету. Бюджетом Великомостівської міської ради передбачені  кошти для реалізації цілей та заходів Програми в  сумі 30 000 грн.

 Порядок використання коштів

Міська рада перераховує кошти виконавцю програми згідно розпорядження міського голови (відповідно до поданої одержувачем заявки-розрахунку на видатки, передбачені програмою). Пропозиції про конкретні суми та види фінансової та іншої підтримки можуть подаватися депутатськими комісіями міської ради.

Виконавці програми несуть відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів, їх достовірність та цільове використання коштів.        

ІІІ. Очікувані результати

Виконання основних завдань і заходів Програми забезпечить:

- розробку і впровадження нового механізму пошуку і відбору обдарованих дітей та молоді;

- оновлення змісту та створення особистісно орієнтованої системи роботи з талановитими  дітьми та молоддю;

- забезпечення соціально-правових гарантій талановитих  дітей та молоді, створення системи їх морального і матеріального заохочення ;

- підвищення інтелектуального рівня населення.

 

Міський голова                                                    Я. Г. РойкоПАСПОРТ

Програми Таланти Великомостівської міської громади  

1.  Ініціатор розроблення Програми:

Великомостівська міська рада.

2.  Дата, номер і виконавець розробленої Програми:

           Рішення Великомостівської міської ради

            № 836 від 12.12.2019 р.

3. Розробник Програми:

            Великомостівська міська рада 

4. Співрозробник Програми:

Депутати Великомостівської міської ради

5. Відповідальний виконавець Програми:   

Великомостівська міська рада

6. Учасники Програми:

Заклади, установи, організації, їх структурні підрозділи Великомостівської міської ради

7. Термін реалізації Програми:

 2020 рік

8. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь в виконанні Програми:

Міський бюджет

9. Загальний обсяг фінансування для реалізації Програми:

-  30 000, 00 грн.

 

Міський голова                                               Я. Г. Ройко    Рішення сесії №836 від 12.12.2019р. Про затвердження Програми «Таланти Великомостівської міської громади»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень