Пошук

Програма розвитку масових видів спорту територіальної громади Великомостівської міської ради

Дата: 20.09.2021 11:41
Кількість переглядів: 233

Фото без описуПРОГРАМА

розвитку масових видів спорту територіальної громади Великомостівської міської ради 

Вступ

Велике значення в фізичному та соціальному розвитку підростаючого покоління молодих людей завжди відігравали заняття масовими видами спорту. Заняття командними видами спорту підвищує здатність людей адаптуватись до оточення, сприяє якісному налагодженню відносин в команді та подальшому підвищенню соціальної активності і відповідальності громадян.

В даний час занепокоєння викликає погіршення здоров'я дітей та підлітків громади. Як і раніше, значна кількість з-поміж них має суттєві відхилення у фізичному розвитку та стані здоров'я. Різко прогресують у підростаючого покоління хронічні ревматичні хвороби серця, гіпертонія, неврози, артрити, сколіози, ожиріння тощо.

Протягом останніх років в місті відбулись певні позитивні зміни у сфері фізичної культури і спорту. Закріплено позитивні тенденції з окремих напрямів фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової діяльності. Зокрема, налагоджена ефективна система проведення спортивно-масових заходів.

Отже, на сьогодні є необхідним продовжити виконання програми розвитку масових видів спорту за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення, яка б забезпечила ефективне функціонування видів спорту.

Мета Програми

  Мета Програми полягає у забезпеченні умов для розвитку фізичної культури і спорту, зокрема удосконалення відповідного організаційного та нормативно-правового механізму.

Основні завдання Програми

    - проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, роботи і у місцях масового відпочинку громадян.

    - забезпечення розвитку найбільш масових видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького спорту.

    - участь місцевих команд у різного рівня спортивних змаганнях та чемпіонатах.

   - виховання у населення відповідних мотиваційних та поведінкових характеристик активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя  за допомогою змагань, конкурсів, показових виступів, фестивалів, спортивних свят та інших заходів за місцем проживання і в місцях масового відпочинку населення.

Заходи з реалізації Програми

1.  Оплата членських внесків для проведення чемпіонату області і району.

2. Запровадити систему здатну забезпечити залученню широких верств населення до занять футболу: серед дітей і підлітків, серед команд осередків та клубів футболу з метою участі у обласних і районних змаганнях.

3. Фінансова підтримка футбольного клубу ФСК «Рата», футбольного клубу ФСК «Куличків», футбольного клубу ФСК «Бутини», футбольного клубу ФСК «Пристань», футбольного клубу ФСК «Купичволя»  щодо підготовки (проведення навчально–тренувальних занять, зборів спортсменів спортивних команд) та участь  ФСК  «Рата», ФСК «Куличків», ФСК «Бутини», ФСК «Пристань», ФСК «Купичволя»  в  районному чемпіонаті з футболу.

4. Придбання спортивного інвентарю.

Фінансове забезпечення

   Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів, які щороку передбачаються у міському бюджеті для виконання програм і заходів з розвитку фізичної культури і спорту,  а також інших джерел незаборонених чинним законодавством в сумі 156 200 грн.

Порядок використання коштів

      Відділ фінансів та бухгалтерського обліку Великомостівської міської ради перераховує кошти виконавцю програми (відповідно до поданої одержувачем заявки-розрахунку на видатки, передбачені програмою).

      Виконавці програми несуть відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів, їх достовірність та цільове використання коштів.

Контроль за виконання Програми

Контроль за виконання програми здійснюють:

- міський голова

- Постійна комісія з питань  освіти, культури, туризму, спорту, духовного розвитку, охорони здоров’я та соціального захисту.

 

Міський голова                                                             Я.  РОЙКО             


ПАСПОРТ

Програми розвитку масових видів спорту територіальної громади Великомостівської міської ради 

 1. Ініціатор розроблення Програми - Великомостівська міська рада
 2. Дата, номер і виконавець розробленої Програми - Рішення Великомостівської міської ради № 46 від 24 грудня 2020 року
 3. Розробник Програми - Великомостівська міська рада
 4. Співрозробник Програми - Постійна комісія з питань освіти, культури, туризму, спорту, духовного  розвитку, охорони здоров’я та соціального захисту
 5. Відповідальний виконавець Програми  

ФСК «Рата», ФСК «Куличків», ФСК «Бутини», ФСК «Пристань», ФСК «Купичволя»

 1. Учасники Програми

ФСК «Рата», ФСК «Куличків», ФСК «Бутини», ФСК «Пристань», ФСК «Купичволя»

 1. Термін реалізації Програми - 2021 рік
 2. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми - міський бюджет
 3. Загальний обсяг фінансування для реалізації Програми - 156 200 грн.

Міський голова                                                           Я. РОЙКО   


Обґрунтування шляхів і засобів реалізації Програми

Основні завдання, які випливають зі змісту Програми, можуть бути вирішені шляхом:

-  забезпечення об'єднання зусиль щодо розвитку фізичної культури і спорту на території Великомостівської міської ради, громадських організацій, фізичних та юридичних осіб, широких верств населення.

-  удосконалення форм залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку.

-  проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в усіх навчальних закладах, за місцем проживання, роботи та у місцях масового відпочинку громадян, а також фізкультурно-оздоровчої та реабілітаційної роботи серед інвалідів.

- забезпечення розвитку масових видів спорту шляхом підтримки дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту, спорту вищих досягнень, спорту інвалідів та спорту ветеранів.

- впровадження дієвої системи фізкультурної просвіти населення, яка б сприяла формуванню традицій і культури здорового способу життя, престижу здоров'я, залученню громадян до активних занять фізичною культурою і спортом та формування нових цінностей та орієнтацій суспільства на збереження та зміцнення здоров'я людей.

Обсяги фінансування

Для реалізації програми надати підтримку з міського бюджету в розмірі 156 200 грн.

Для фінансового забезпечення Програми залучаються в установленому порядку кошти міського бюджету, а також кошти з інших джерел фінансування, не заборонені чинним законодавством.

Міський голова                                                          Я. РОЙКО


Фінансова підтримка громадських організацій ФСК «Рата», ФСК «Бутини», ФСК «Куличків», ФСК «Пристань», ФСК «Купичволя»

 1. Харчування команд
  1. ФСК «Рата»

Члени команди дорослі: 18(чол.) х 60грн х 25 днів = 27000 грн.

  1. ФСК «Бутини»

Члени команди дорослі: 18(чол.) х 60грн х 20 днів = 21600 грн.

  1.  ФСК  «Куличків»

Члени команди дорослі: 18(чол.) х 60грн х20днів = 21600 грн.

  1. ФСК «Пристань»

Члени команди дорослі: 18(чол.) х 60грн х 20 днів = 21600 грн.

  1. ФСК «Купичволя»

Члени команди дорослі: 18(чол.) х 60грн х 20 днів = 21600 грн.

РАЗОМ: 113 400 грн

 1. Сплата вступного внеску
  1. ФСК «Рата» - 5000 грн
  2. ФСК «Бутини» - 2000 грн
  3. ФСК «Куличків» - 2000 грн
  4. ФСК «Пристань» - 2000 грн
  5. ФСК «Купичволя» - 2000 грн

РАЗОМ: 13000 грн

 1. Придбання спортивного інвентарю – 29800 грн

                                                                                 РАЗОМ: 29800 грн

 

 РАЗОМ: 156 200 грн

Міський голова                                                           Я. РОЙКОРішення сесії № 47 від 24.12.2020р. Про затвердження Програми розвитку масових видів спорту територіальної громади  Великомостівської міської ради  Додаток

Рішення сесії № 445 від 29.09.2021р. Про внесення змін в паспорт та додаток «Фінансова підтримка громадських організацій ФСК «Рата», ФСК «Бутини», ФСК «Куличків», ФСК «Пристань»» рішення ІІ сесії VІІІ скликання Великомостівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 47 «Про затвердження Програми розвитку масових видів спорту територіальної громади Великомостівської міської ради»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень