Пошук

Програма «Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік»

Дата: 20.09.2021 11:50
Кількість переглядів: 350

Фото без описуПРОГРАМА

БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

ВЕЛИКОМОСТІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік

1. Загальні положення Програми

1.1. Благоустрій – комплекс робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території, а також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення та інше, що здійснюються на території населених пунктів Великомостівської міської ради з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля.

1.2. Програма благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік розроблена на виконання Закону України “Про благоустрій населених пунктів”, наказу Мінекономіки України від 04.12.2006 року № 367 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення регіональних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання»,  відповідно до п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», з урахуванням положень Правил благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради, затверджених рішенням Великомостівської міської ради  ХІІ чергової сесії VІІІ скликання № 212 від 21.06.2018 року.

1.3. Виконання Програми передбачає:

– запровадження стимулів до економного і раціонального господарювання та використання ресурсів;

– покращення екологічного та санітарного стану населених пунктів Великомостівської міської ради;

– прозорість прийнятих рішень щодо реформування житло-комунального господарства.

1.4. Однією з стратегічних цілей Програми є створення безпечного та комфортного середовища для проживання, що досягається шляхом забезпечення належного рівня благоустрою.

1.5. Впродовж останніх років проведена значна робота у сфері благоустрою, що включає поточні видатки на прибирання території, вивіз твердих побутових відходів, розпочато впровадження селективного збору твердих побутових відходів, поточний ремонт, модернізація та обслуговування вуличного освітлення, оплату за використану електроенергію вуличним освітленням, а також роботи по встановленню дорожніх знаків, нанесення горизонтальної розмітки (пішохідних переходів), впорядкуванню прибудинкових територій, майданчиків, озеленення вулиць, ремонту дорожнього покриття та інші роботи.

1.6. Програма благоустрою Великомостівської міської ради на 2021 роки направлена на забезпечення життєдіяльності громади в цілому.

2. Мета програми

2.1. Метою Програми є реалізація комплексу заходів щодо забезпечення утримання в належному санітарно-технічному стані території населених пунктів Великомостівської міської ради та покращення її естетичного вигляду для створення оптимальних умов праці, побуту та відпочинку мешканців та гостей громади.

2.2. Програмою передбачається проведення роботи у наступних напрямках:

2.2.1. покращення зовнішнього вигляду та санітарного стану населених пунктів (організація прибирання, забезпечення своєчасного і повного видалення твердих і рідких побутових відходів, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, покіс зелених зон, облаштування майданчиків для розміщення контейнерів для збору твердих побутових відходів, встановлення урн для випадкового сміття тощо);

2.2.2. проведення ремонту комунальних доріг та вулиць з відновленням дорожніх знаків, розмітки, тротуарів, огорож, систем зливової каналізації;

2.2.3. окультурення зелених насаджень з одночасною санітарною вирізкою сухих, аварійних дерев та формуванням крон існуючих дерев, утримання клумб, газонів, смуг зелених насаджень;

2.2.4. забезпечення якісного освітлення (поточне утримання, впровадження енергозберігаючих технологій в роботі мережі зовнішнього освітлення);

2.2.5. удосконалення схеми озеленення та освітлення вулиць;

2.2.6. удосконалення організації руху транспорту та пішоходів;

2.2.7. впорядкування існуючих кладовищ;

2.2.8. створення відповідних умов відпочинку дітей, підлітків та дорослого населення (утримання та впорядкування прибудинкових територій, облаштування дитячих, спортивних майданчиків тощо);

2.2.9. залучення до виконання робіт із благоустрою осіб з числа безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості на договірній основі, а також осіб засуджених до виконання громадських робіт;

2.2.10. створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів благоустрою (роботи по влаштуванню пандусів на пішохідних зонах та переходах);

2.2.11. організація робіт з благоустрою при проведенні державних, релігійних та місцевих свят;

2.2.12. проведення профілактичної, роз’яснювальної та виховної роботи серед населення щодо дотримання правил благоустрою, санітарних норм, правил поведінки в громадських місцях, впровадження роздільного збору твердих побутових відходів, участі громадян у наведенні порядку за місцем проживання.

3. Строки та етапи виконання програми

3.1. Заходи Програми передбачені до реалізації протягом 2021 року.

4. Ресурсне забезпечення Програми

4.1. Фінансування Програми здійснюватиметься згідно з планом заходів на її проведення, що затверджується рішенням Великомостівської міської ради, в межах асигнувань, передбачених бюджетом шляхом спрямування коштів виконавцям.

4.2. В ході реалізації заходів Програми можливі корегування, пов’язані з фактичним надходженням коштів на реалізацію розділів Програми, уточненням обсягів робіт та виходячи з реальних можливостей бюджету.

4.3. Джерелами фінансування заходів програми є місцеві бюджети, гранти, інші законні джерела надходжень.

5. Заходи Програми

5.1. Систематичне прибирання тротуарів, вулиць - 1656 459грн.

5.2. Вуличне освітлення - 685 400грн.

5.3. Очищення вулиць та доріг від снігу - 15 000грн.

5.4. Догляд за зеленими насадженнями - 180 000грн.

5.5. Догляд за квітниками - 50 000грн.

5.6. Придбання сміттєвих урн - 30 000грн.

5.7. Поточний ремонт малих архітектурних споруд - 40 000грн.

5.8. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ, підгортання міського сміттєзвалища - 40 000грн.

5.9. Вивезення та розміщення сміття з території громади - 90 000грн.

5.10. Поточний ремонт вуличного освітлення - 100 000грн.

5.11. Заготівля і складування протиожеледних матеріалів - 5 000грн.

5.12. Прибирання земляних мас з проїжджої частини дороги - 20 000грн.

5.13. Встановлення та прикрашення ялинки - 20 000грн.

5.14. Поточний ремонт об’єктів комунальної власності - 221 541грн.

6. Результат Програми

Виконання Програми дасть можливість забезпечити:

  • підвищення рівня якості послуг, що надаються населенню з питань благоустрою та санітарної очистки;
  • зменшення шкідливого впливу побутових відходів на навколишнє природне середовище та здоров’я людини;
  • створення умов для очищення селища від забруднення побутовими відходами;
  • значне покращення санітарного стану та благоустрою селища;
  • відновлення існуючого твердого покриття доріг та тротуарів, влаштування твердого покриття на селищних дорогах;
  • розвиток та модернізацію мереж зовнішнього освітлення селища;
  • суттєве збільшення площ зелених насаджень, створення паркових зон відпочинку, заміну застарілих лісонасаджень та їх оновлення, більш якісне утримання та обслуговування зеленого господарства селища;
  • покращення загального екологічного стану територій, зменшення негативного впливу на довкілля;
  • створення належних умов для проживання населення, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя, активізації жителів селища у виконанні завдань програми.
  1. Реалізація Програми

Реалізацію Програми здійснюватиме комунальне підприємство «Житлово-комунальне господарство Великомостівської міської ради»

 

Міський голова                                                           Ярослав РОЙКО


ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

«Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік»

 

1.Ініціатор розроблення програми: Великомостівська міська рада

2.Дата, номер і назва документа про затвердження програми:  Рішення №32 від 24.12.2020 року 

3.Розробник програми: Великомостівська міська рада

4.Співрозробники програми: Депутати міської ради

5.Відповідальний виконавець програми: КП «ЖКГ Великомостівської міської ради»

6.Термін реалізації програми: 2021 рік.

7.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм):

Місцевий бюджет

8.Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього: 3 153 400,00 грн

                 

 

      Міський голова                                                      Ярослав РойкоРішення сесії № 32 від 24.12. 2020р. Про затвердження Програми «Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік»


Рішення сесії № 173 від 20.05. 2021р. Про внесення змін в рішення ІІ сесії VІІІ скликання Великомостівської міської ради  від 24 грудня 2020 року № 32 «Про затвердження Програми «Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік»

Рішення сесії № 446 від 29.09.2021р. Про внесення змін в рішення ІІ сесії VІІІ скликання Великомостівської міської ради від 24 грудня 2020 року № 32 «Про затвердження Програми «Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік» із змінами затвердженими рішенням VІІІ чергової сесії VІІІ скликання Великомостівської міської ради від 20 травня 2021 року № 173

Рішення сесії №601 від 22.12.2021р. Про внесення змін в рішення Великомостівської міської ради від 24 грудня 2020 року №32 «Про затвердження Програми «Благоустрою населених пунктів Великомостівської міської ради на 2021 рік»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень