Пошук

Програма розроблення проектів із землеустрою на території Великомостівської міської ради на 2022 рік

Дата: 30.12.2021 16:00
Кількість переглядів: 622

Фото без описуЗатверджено рішення

Великомостівської міської ради

від 22 грудня 2021 р. № 581

 

 

 

ПРОГРАМА

РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТІВ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

на території Великомостівської міської ради на 2022 рік

1.Загальні положення

  Програма розроблена на підставі Земельного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про землеустрій», «Про оцінку земель».

     Програма спрямована на визначення необхідних обсягів фінансування проектно-вишукувальних робіт з розробки землевпорядної документації у 2022 році.

     Головним розпорядником  коштів Програми є  Великомостівська  міська  рада Львівської області .

      У цій Програмі наведені терміни вживаються у такому значенні:

діяльність у сфері землеустрою - наукова, технічна, виробнича та управлінська діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, юридичних і фізичних осіб, що здійснюється при землеустрої;

проект землеустрою - сукупність економічних, проектних і технічних документів щодо обґрунтування заходів з використання та охорони земель, які передбачається здійснити за таким проектом;

технічна документація із землеустрою - сукупність текстових та графічних матеріалів, що визначають технічний процес проведення заходів з використання та охорони земель без застосування елементів проектування;

план топографі?чний — зображення на площині проекції звичайно у великому масштабі обмеженої ділянки місцевості, без врахування кривизни земної поверхні. Топографічні плани створюються в масштабах 1 : 5000, 1 : 2000, 1 : 1000 і 1 : 500.

2. Мета програми

     Метою Програми є:

  • Розроблення проектів землеустрою  натериторії Великомостіської міської ради;
  • Розроблення технічної  документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земель.

3. Строк та етапи виконання програми

           Строки виконання Програми розроблення проектів із землеустрою на території  Великомостівської міської ради січень – грудень 2022 року.

Етапи виконання:

  • розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або розроблення технічної  документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земель згідно договору та акту виконаних робіт;
  • фінансування виконання робіт з розроблення документації із землеустрою
  •  фінансування виконання чергових проектно-кошторисних завдань;

4. Головний розпорядник та відповідальні виконавці

Головний розпорядник бюджетних коштів та виконавець -  Великомостівська  міська рада.

5. Ресурсне забезпечення програми

  Кошти  на  виконання  програми  спрямовуються  міським  бюджетом  та  з інших  джерел  не  заборонених  законодавством.  Протягом року обсяг фінансування програми за рахунок коштів загального фонду бюджету міської ради може змінюватися відповідно до рішень міської ради про внесення змін до міського бюджету.

6. Напрями використання бюджетних коштів

Напрямами використання бюджетних коштів бюджетної Програми розроблення проектів із землеустрою на території  Великомостівської міської ради є:

- окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку.

7.   Перелік завдань і заходів міської цільової Програми         

Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання)

Орієнтовні обсяги фінансування на 2022 рік виконання,

тис. грн

Очікуваний результат виконання

1. Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Реклинець

Великомостівської міської ради Червоноградського району Львівської області.

2. Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) межі села Стремінь

Великомостівської міської ради Червоноградського району Львівської області .

70,00

 

 

 

30,00

 

 

 

 

Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок або розроблення технічної  документації  із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

4. Проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (КВПЦЗ 11.02), площею 2,7300га, кадастровий номер: 4622780400:36:000:0009, що розташована за адресою: Львівська область, с. Боянець, вул. Шевченка, 80.

 

5.Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

6. Виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на території Великомостівської міської ради

 

7.Виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо поділу та об’єднання земельної ділянки на території Великомостівської міської ради.

 

8.Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

9. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

10. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

11. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

12. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

13. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

14. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною їх цільового призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код 01.01), з метою продажу права оренди земельних ділянок на земельних торгах у формі електронного аукціону.

 

15.Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування адміністративної будівлі  по вул. Шевченка, 6 в м. Великі Мости

 

16. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування школи по вул. Ів.Франка, 3а в с. Боянець

 

17. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування школи по вул. Шевченка.30а  в м. Великі Мости

 

18. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування школи по вул. Травнева, 22  в с. Бутини

 

19. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування школи по вул. Незалежності   в с.Двірці

 

20. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування адміністративної будівлі  по вул. Незалежності, 12 в с..Двірці

 

21. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування  по вул. Шевченка,1  в с. Волиця

 

22. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування закладів культурно-просвітницького обслуговування  по вул. пл.. Миру  в с. Двірці

 

23. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Львівська, 44 в м. Великі Мости.

 

24.  Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування нежитлової будівлі по вул. Нова, 6а в с. Реклинець.

 

25. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування нежитлової будівлі культурно-просвітницького обслуговування  по вул. Шевченка, 5-9 в м. Великі Мости.

 

26. Виготовлення  технічної документації щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для  будівництва та обслуговування нежитлової будівлі культурно-просвітницького обслуговування  по вул. Шевченка, 9 в м. Великі Мости.

18,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

7,00

 

 

 

 

 

 

 

5,00

 

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

 

4,00

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

2,5

 

 

 

 

 

 

2,5

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3,00

 

 

Поповнення місцевого бюджету  від продажу земельної ділянкис. Боянець

 

 

 

 

 

 

 

 

Поповнення місцевого бюджету, через проведення земельного електронного аукціону на  території  Великомостівської міської ради (с.Реклинець)

 

 

с. Бутини

 

 

 

с. Піддовге

 

 

 

с. Волиця

 

 

 

 

 

 

 

с.Волиця

 

 

 

 

 

 

 

с.Бутини

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Бутини

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Піддовге

 

 

 

 

 

 

 

 

с. Реклинець

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Реклинець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Великі Мости

 

 

 

 

 

 

с.Боянець

 

 

 

 

 

м. Великі Мости

 

 

 

 

 

с. Бутини

 

 

 

 

 

с.Двірці

 

 

 

 

 

 

с.Двірці

 

 

 

 

с.Волиця

 

 

 

 

 

 

 

с.Двірці

 

 

 

 

 

 

м. Великі Мости

 

 

 

 

 

 

с.Реклинець

 

 

 

 

 

м.Великі Мости

 

 

 

 

 

 

 

м. Великі Мости

 

 

Загальний обсяг фінансування

200

 

 

8. Організація управління та контролю за ходом виконання програми

Великомостівська міська рада Львівської області проводить перерахунок коштів по даній Програмі згідно укладеної угоди та акту виконаних робіт. Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів. Відділ земельних ресурсів  Великомостівської міської ради здійснює координацію  передбачених Програмою заходів і подає узагальнену інформацію про хід виконання Програми постійній комісії Великомостівської міської ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища, яка здійснює контроль за ходом її виконання.

9. Очікувані кінцеві результати виконання програми

 Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розроблення технічної  документації  із  землеустрою: щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), щодо встановлення меж частини  земельної  ділянки,  на  яку поширюються права суборенди, сервітуту, щодо  поділу  та об’єднання земельних ділянок, щодо інвентаризації земельних ділянок на території Великостівської  міської  ради надасть змогу здійснити оформлення сукупності нормативно-правових, економічних, технічних документів щодо обґрунтування заходів з використання та охорони земель територіальної громади, для подальшого їх відчуження або надання права користування.

Міський голова                                                                               Ярослав  РОЙКО


Додаток до програми землеустрою,

щодо відводу земельних ділянок

на території Великомостівської міської ради  на 2022рік

 

Паспорт програми

Землеустрою, щодо відводу земельних ділянок на території

Великомостівської міської ради на 2022рік.

1.Ініціатор розроблення програми

Великомостівська міська рада

2.Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

 Рішення   № 581  від 22 грудня 2021  р.

3.Розробник програми

Великомостівська міська рада

4.Співрозробники програми

Депутати міської ради

5.Відповідальний виконавець програми

Великомостівська міська рада

6.Термін реалізації програми

з 01.01.2022 року до 31.12.2022 року

7.Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм)

Місцевий бюджет

8.Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього: 

200,00 грн.

                   Міський голова                                                                     Ярослав РОЙКОРішення сесії №581 від 22.12.2021р. Про затвердження Програми розроблення проектів  із землеустрою на території Великомостівської міської ради на 2022 рік

Рішення сесії №785 від 15.11.2022р. Про внесення змін до Програми розроблення проектів із землеустрою на території Великомостівської міської ради на 2022

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень