Пошук

Програма будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік

Дата: 30.12.2021 16:23
Кількість переглядів: 379

Фото без описуЗатверджена рішенням  

Великомостівської міської ради

від 22.12.2021 року № 583

 

 

 

ПРОГРАМА

«Будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради

на 2022 рік»

1. Загальні положення Програми

Програма створена відповідно до п.22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Програмою передбачена реалізація заходів з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об’єктів комунального та соціального призначення за рахунок коштів міського бюджету, коштів державного бюджету за наявності відповідних бюджетних призначень, а також інших джерел, не заборонених законодавством. Основними завданнями Програми є будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт об'єктів територіальної громади міста, що дозволить поступово наблизити розв’язання гострих соціальних та екологічних питань, підвищити рівень життєзабезпечення населення, конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість міста. Програму розроблено з урахуванням реального стану у сфері житлово-комунального господарства та соціальній сфері, здійснення екологічних і природоохоронних заходів та впровадження енерго- і ресурсозберігаючих технологій.

У зв’язку з обмеженістю фінансових ресурсів, місцева влада не в змозі у повній мірі забезпечити вирішення основних проблем життєзабезпечення, тому соціальна сфера потребує підтримки з боку держави.

2. Мета Програми

Програма створена з метою будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонту об’єктів комунальної власності громади Великомостівської міської ради, а саме: будівництво та реконструкція об’єктів соціально-культурного призначення, житлово-комунального господарства, соціальної та виробничої інфраструктури комунальної власності, реалізація інших заходів щодо соціально-економічного розвитку територій шляхом реконструкції об’єктів для створення належних умов праці та виконання інвестиційних проектів при проведенні капітального ремонту.

3. Завдання і заходи Програми, результативні показники

Основними заходами програми є:

- будівництво  об'єктів житлово-комунального господарства, соціальних установ та закладів;

-  капітальний ремонт адміністративних будівель та інших закладів комунального призначення.

Перелік завдань та заходів Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік наведено у додатку № 1. Програма відкрита для внесення змін.

4. Фінансове забезпечення програми

4.1. Джерелом фінансування Програми виступають кошти державного бюджету, міського бюджету та інші не заборонені законодавством джерела.

4.2.  Головним розпорядником бюджетних коштів є Великомостівська міська рада, бюджетні призначення затверджуються при затверджені міського бюджету на 2022 рік.

5. Очікувані результати

Виконання Програми дасть змогу забезпечити згідно додатку 1:

- завершення будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонту важливих для соціально-економічного розвитку міста об'єктів;

- розвиток інженерної і соціальної інфраструктури населених пунктів Великомостівської міської ради;

- ефективне використання наявних коштів та підвищення якості робіт, що виконуються, у тому числі шляхом упровадження нових матеріалів та технологій.

6. Контроль за реалізацією Програми

Виконавчий комітет Великомостівської міської ради є відповідальним виконавцем Програми «Будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів комунального та соціально-культурного призначення територіальної громади Великомостівської міської ради».

Контроль за виконанням Програми здійснюють:

Перший заступник міського голови

Постійна комісія Великомостівської міської ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергозбереження, транспорту, благоустрою та цивільного захисту,  прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Міський голова                                                                          Ярослав РОЙКО


Додаток до Програми будівництва,

реконструкції, капітального та поточного ремонту

об’єктів комунального і соціального призначення

територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік»

 ПАСПОРТ

програми «Будівництва, реконструкції,  капітального, поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік»

 

1

Ініціатор розроблення Програми

 

 Великомостівська міська рада

2

Співрозробник Програми

Депутати Великомостівської міської ради

3

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми

Рішення Великомостівської міської ради від 22.12.2021р. № 583

4

Замовник і  виконавець Програми

Великомостівська міська рада

5

Учасники Програми

Великомостівська міська рада 

6

Термін реалізації Програми

2022 рік

7

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Місцевий бюджет, обласний бюджет

8

Загальний обсяг фінансових ресурсів.

1 679860,00  грн

 

Міський   голова                                                                 Ярослав РОЙКО


Додаток 1 до Програми будівництва,

реконструкції, капітального та поточного

ремонту об’єктів комунального і соціального

призначення територіальної громади

Великомостівської міської ради на 2022 рік»

 

Перелік заходів

та суми коштів на будівництво, реконструкцію, капітальний та поточного ремонт об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади

Великомостівської міської ради на 2022 рік

 

п/п

Назва заходу

Сума коштів передбачених на 2022 рік, тис. грн

1

Реконструкція нежитлової будівлі по вул. Львівська, 44 в м. Великі Мости Сокальського району Львівської області під центр надання адміністративних послуг (офісні приміщення)

1 679,860

2

Реконструкція нежитлового приміщення по вул. Базарна, 5-А, у м. Великі Мости, Сокальського району Львівської області з пристосуванням під ЦНАП і публічну бібліотеку

 

-

3

Будівництво кладовища в м. Великі Мости Львівської області

-

4

Капітальний ремонт приміщення адміністративної будівлі с. Боянець під амбулаторію

-

 

Всього

1 679,860

          

 

Міський голова                                                                       Ярослав РОЙКОРішення сесії №583 від 22.12.2021р. Про затвердження «Програми будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік»

Рішення сесії №687 від 24.02.2022р. Про внесення змін в додаток 1 рішення № 583 від 22.12.2022 року Про затвердження «Програми будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік»

Рішення сесії №786 від 15.11.2022р. Про внесення змін  «Програми будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту об’єктів комунального і соціального призначення територіальної громади Великомостівської міської ради на 2022 рік»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень