Пошук

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення в межах закупівлі UA-2021-12-22-015495-c

Дата: 22.12.2021 15:20
Кількість переглядів: 274

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Буряк, Цибуля, Морква, Капуста, Яблука, Лимон, Банани)

Замовник: Відділ освіти, культури та туризму Великомостівської міської  ради Львівської області.

ЄДРПОУ: 44560356.

Вид процедури: відкриті торги.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб закладів освіти Відділу освіти, культури та туризму Великомостівської  міської  ради Львівської області.

 

Найменування

Кількість

Характеристика

Цибуля

2600 кг

Відбірні цибулини, визрілі, цілі, свіжі, сухі, за формою і забарвленням властиві ботанічному сорту, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками і хворобами; без механічних пошкоджень.

Якість повинна відповідати  ДСТУ 3234-95.

Морква

3400 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типових для даного сорту форми і забарвлення, з довжиною бадилля не більше 2 см або без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці.

Запах і смак - властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.

Якість - згідно з ДСТУ 7035:2009.

Овочі повинні бути цілими, чистими, здоровими, сухими, непророслими, незів’ялими.

Буряк

 

 

 

 

 

 

 

6100 кг

Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, не тріснуті, без пошкоджень, не уражені хворобами, без зайвої зовнішньої вологи, типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням, з довжиною залишених черешків не більше ніж 2,0 см або обрізаних врівень з плечиками коренеплоду.

Смак і запах - властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку.

Якість - згідно з ДСТУ 7033:2009.

Капуста

 

5800 кг

Вирощена в природних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, має типові для сорту форму, смак та колір без стороннього запаху і присмаку. Головки свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, не тріснуті, без механічних пошкоджень та пошкоджень шкідниками, без зайвої зовнішньої вологи. Головка щільна. Головки повинні бути зачищені до щільно прилеглих зелених або білих листків. Маса зачищеної головки не менше 2 кг.

Не допускається:

- відхилення від встановлених розмірів за массою;

- наявність головок загнилих, порослих, тріснутих,  підморожених, запарених .

Якість – згідно з  ДСТУ 3280-95.

Лимон

240 кг

Стиглість: Стиглі.

Зовнішній вигляд: Лимони мають бути свіжими, зрілими, здоровими, чистими, відповідати вимогам діючого санітарного законодавства України.

Запах і смак: Запах і смак – властиві лимону, без стороннього запаху та смаку.

Яблука

5100 кг

Оцінка якості: За ДСТУ 7075:2009. Без ГМО.

Зовнішній вигляд: Не в’ялі, без пошкоджень шкідниками, хворобами і т.д., без фізичних пошкоджень, плоди однакові за формою та забарвленням.

Стиглість: Стиглі.

Смак: Без стороннього присмаку, солодкі, кило-солодкі.

Запах: Яблучний, притаманний ботанічному сорту, без стороннього запаху.

Банан

500 кг

Банани повинні бути вищого ґатунку, свіжі, цілі, чисті, з жовто-зеленкуватим забарвленням шкірки, та з незначними залишками зелені на кінцях. М’якоть щільна, шкірка легко від неї відділяється, без механічних пошкоджень та тріщин, без ознак гнилі, без пошкоджень шкідниками, не уражені хворобами, без плям. За розміром -середні. Не допускаються плоди зелені, підморожені та з ознаками цвілі, гнилі. Без ГМО Товар повинен мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його якості під час транспортування

 

Загальні вимоги:

Товар повинен бути в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає його від пошкоджень під час доставки. Упаковка має містити всю необхідну інформацію про товар, згідно вимог чинного законодавства: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника, вага, нетто, склад, дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про енергетичну цінність тощо.

Якщо поставлений товар не буде відповідати своїм якісним характеристикам, Учасник повинен замінити товар своїми силами і за свій рахунок протягом 8 годин. Про зобов’язання замінити товар протягом 8 годин подається учасником гарантійний лист разом з усіма документами тендерної пропозиції. Доставка, навантаження та розвантаження товару здійснюється за рахунок постачальника.  Завіз продукції повинен здійснюватися при наявності накладної.

Всі поставленні товари повинні відповідати нормативно-технологічній документації, встановленим санітарно-гігієнічним нормам, нормам стандартизації і сертифікації та супроводжуватись відповідними документами, що підтверджують їх якість та придатність до використання.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення: Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі Довідки Головного управління статистики у Львівській області № 13-06/3005/10-21 від 14.12.2021 р. про середні ціни на продукти харчування на споживчому ринку Львівської області у листопаді 2021 року

Очікувана вартість закупівлі складає: 287 900,00  грн. (Двісті вісімдесят сім тисяч дев'ятсот грн. 00 коп.) з ПДВ

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень