Пошук

Виконавчий комітет Великомостівської міської ради оголошує конкурс на призначення управителя багатоквартирного будинку. Конкурсна документація

Дата: 03.02.2022 09:42
Кількість переглядів: 392

Фото без опису1.Організатором конкурсу виступає виконавчий комітет Великомостівської міської ради, який розташований за адресою: м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6.

2.Контактна особа, яка здійснює зв'язок з учасниками конкурсу: перший заступник міського голови Великомостівської міської ради Львівської області – Пенцак Юрій Володимирович, тел. 0966573625.

3. Критерії оцінки:

— ціна послуги – до 35 балів;

— рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою – до 15 балів;

— наявність персоналу,що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід ( з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців) – до 15 балів;

— фінансова спроможність учасника конкурсу – до 15 балів;

— наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово — комунального господарства – до 20 балів.

За подані інші, крім передбачених конкурсною документацією, документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу(нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо), можуть додатково нараховуватися до 5 балів.

  Основним критерієм під час оцінювання є найнижча ціна послуги, що становить 35 балів.

У разі якщо об’єкт конкурсу складається з групи будинків, оцінювання конкурсних пропозицій за критерієм «ціна послуги» здійснюється шляхом визначення середнього математичного значення кількості балів, визначених окремо за кожним багатоквартирним будинком. При цьому максимальна кількість балів під час оцінювання за кожним будинком не повинна перевищувати 35 балів.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій:

4.1. Для участі у конкурсі учасники конкурсу подають заяву, у якій зазначають:
- фізичні особи-підприємці — прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);

- юридичні особи — повне найменування, код за ЄДРПОУ.
4.2. До заяви додаються документи, які підтверджують наявність у штаті щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – юридичної особи), або документи, що підтверджують проходження професійної атестації або наявність у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії «менеджер» (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (для управителя – фізичної особи – підприємця).

4.3. Конкурсна пропозиція подається щодо кожного об’єкта окремо.
У разі якщо об’єктом конкурсу визначено групу будинків, розрахунок ціни учасник конкурсу подає у складі конкурсної пропозиції на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу, окремо.
Конкурсна пропозиція подається особисто, або через уповноважену належним чином особу, чи надсилається поштою конкурсній комісії у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція нумерується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною
документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

5. Обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових території та про невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі: станом на 01.01.2022 року становить 78 861,21 грн.

6. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій до 16:00 год. 07.03.2022 року.

7. Розкриття конвертів із конкурсними пропозиціями буде проводитись о 10.00 год. 10.03.2022 року за адресою: м. Великі Мости, вул. Шевченка, 6.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень