Пошук

СБУ інформує

Дата: 16.02.2022 14:01
Кількість переглядів: 515

Фото без описуСБУ у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій. Тож аби уникнути спроб нагнітання паніки, поширення фейкової інформації та викривлення реального стану речей повідомляємо:

Спецслужба на Львівщині спільно із представниками влади, правоохоронними та безпековими органами реагує на всі спроби дестабілізації. Ми проводимо постійний моніторинг подій та аналізуємо стан речей в регіоні.

Як ми зазначали раніше - стабільність та спокій залежать від зважених дій кожного з нас.

Тож, аби уникнути дестабілізації суспільно-політичної ситуації, яку намагаються розхитати гібридною війною в інформаційному просторі, рекомендуємо керуватись даними лише з офіційних джерел.

Адже інформдиверсії, пропаганда та фейки є основними інструментами, які нагнітають ситуацію та сіють паніку.

Ми нагадуємо про інформаційну кампанію «Маєш інформацію про небезпеку – телефонуй до СБУ».

Нагадуємо львів’янам та гостям міста, що забезпечення територіальної цілісності та недоторканності України підкріплюється підтримкою з боку небайдужого населення.

Тож, якщо у Вас є інформація, про те, що на територію області можуть заїжджати різного роду особи для можливого вчинення провокацій чи інших протиправних діянь, повідомте нам за тел. ном. +38 066 467 10 77 (доступні всі месенджери Viber, Telegram, WhatsApp).

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень