Пошук

Медична реабілітація за рахунок коштів Фонду соціального страхування України

Дата: 26.08.2022 11:53
Кількість переглядів: 1011

З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії.

Вчасне відновне лікування на базі реабілітаційних відділень санаторно-курортних  закладів є запорукою швидшого відновлення після інсультів, інфарктів, операцій та інших важких станів. У чисельних випадках курс реабілітації дозволяє уникнути настання первинної інвалідності.

Пройти реабілітацію за кошти Фонду можуть усі застраховані особи, для яких лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, де вони перебувають, визначена така потреба.

ФССУ фінансує повний курс проходження медичної реабілітації за широким спектром профілів, зокрема, за профілем нейрореабілітації, м’язово-скелетної реабілітації, кардіо-пульмонарної реабілітації, при порушенні перебігу вагітності та ін.

Звертаємо Вашу увагу, що направлення на реабілітаційне лікування за кошти Фонду здійснюється зі стаціонару лікарні.

Як пройти реабілітацію за кошти Фонду:

  • якщо ви перенесли важке захворювання або травму та все ще знаходитесь у стаціонарі лікарні, для відновлення здоров’я може бути необхідно продовжити лікування в реабілітаційному відділення санаторно-курортного закладу;
  • для застрахованих осіб (працевлаштованих, самозайнятих тощо) курс такої реабілітації оплатить Фонд соціального страхування України;
  • потребу у відновному лікуванні визначить лікарсько-консультативна комісії закладу охорони здоров’я, де ви перебуваєте – лікарі оцінять ваш стан, та в разі потреби реабілітації повідомлять про це фахівців Фонду;
  • Вам нададуть перелік санаторіїв, які відповідають вимогам по профілю Вашої хвороби, не знаходяться в тимчасовій окупації та розташованих в регіонах максимально наближених до місця перебування (проживання) осіб,які направляються;
  • самостійно оберіть санаторно-курортний заклад для проходження лікування;
  • Фонд узгодить з санаторієм наявність вільних місць, після чого буде укладено тристоронній договір – між Фондом, санаторієм і пацієнтом, на підставі якого вас направлять на реабілітаційне лікування.

За детальною інформацією звертайтесь до фахівців Сокальського відділення УВД ФССУ у Львівській області, що знаходиться  за адресою:

м. Сокаль, вул. Шептицького, 65 або за контактним номером телефону:

( 257) 7 – 34 - 69 .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень