Пошук

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська

Дата: 29.09.2022 15:10
Кількість переглядів: 199

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Великомостівська міська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: орган згідно з Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Передбачувана процедура громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 29.09.2022 по 14.10.2022;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Великомостівської міської ради за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська обл., 80074, а також на офіційному сайті https://vmgromada.gov.ua/ протягом 15 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Великомостівська міська рада за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська обл., 80074.

Електронна адреса: info@vmgromada.gov.ua.

Строк: з 29.09.2022 по 14.10.2022;

Відповідальна особа: Начальник відділу архітектури та просторового планування Великомостівської міської ради Львівської області – Мединський А. І.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: Великомостівська міська рада за адресою: вул. Шевченка, 6, м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська обл., 80074.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документу «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування - «Детальний план території для розташування торгового комплексу та транспортного логістичного центру по вул. Львівська в м. Великі Мости Львівської області»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень