1. Загальні Положення та мета Програми.

 

1.1. Метою Програми є раціональне планування і забудова території міста, покращення використання території для розміщення соціальної і виробничої сфери та житлового будівництва, покращення розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Великі Мости. Також метою Програми є проведення заходів по покращенню економічної діяльності міської ради, по збільшенню доходів бюджету міста, оприлюднення інформацію в засобах масової інформації.

Головним розпорядником коштів є Великомостівська міська рада. Під реалізацію Програми на 2023р. передбачаються кошти в сумі 5 000.00 грн.

 2. Заходи Програми.

    1. Аналіз існуючої ситуації та схема планування прилеглого району для генерального плану м. Великі Мости.
    2. Виготовлення генерального плану м. Великі Мости.
    3. Проведення експертної оцінки нежитлових приміщень, які здаються в оренду, які знаходяться на балансі КП ЖКГ ВМР.
    4. Оголошення в газеті.

 Порядок використання коштів.

 

    1. Кошти перераховуються на рахунок підрядника згідно укладеної угоди та акту виконаних робіт. Виконавець Програми несе відповідальність за правильність оформлення розрахункових документів, достовірність і своєчасність звітності та цільове використання коштів.

 

  Міський голова                                                      Ярослав РОЙКО


Рішення сесії №824 від 1.12.2022р. Про затвердження Програми по використанню заходів пов’язаних з економічною діяльністю  Великомостівської міської ради