Пошук

Вітаємо з днем землевпорядника

Дата: 11.03.2023 09:51
Кількість переглядів: 142

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

Саме на працівників землевпорядної служби український народ покладає особливі надії і сподівання у вирішенні актуальних питань у сфері земельних відносин. Перед нами стоять завдання щодо реалізації питань обігу земель сільськогосподарського призначення, наповнення Державного земельного кадастру, ведення землеустрою та моніторингу земель, здійснення державного контролю за раціональним використанням та охороною земель.

Плідна та ефективна праця всього колективу відділу земельних ресурсів є запорукою потужного розвитку економіки громади, а відповідальність і досвід, професійність та самовідданість кожного працівника – гарантом збереження земельних ресурсів нашої держави.

У цей святковий день хочу висловити Вам, шановні землевпорядники та ветерани служби, глибоку пошану і вдячність за Ваш внесок у розвиток галузі земельних відносин.

Бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, благополуччя, миру, сили та наполегливості для виконання покладених завдань. Нехай тепло і затишок родинних осель надійно оберігають вас від усіляких життєвих негараздів.

Щастя, добра і злагоди Вам та Вашим родинам!

 

З повагою, міський голова 

Ярослав РОЙКО


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень