Пошук

В Україні з 1 квітня — нерестова заборона на вилов риби

Дата: 03.04.2023 09:42
Кількість переглядів: 101

Фото без описуВ Україні з 1 квітня 2023 року на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів набирає чинності щорічна нерестова заборона на вилов риби. Тривалість нерестової заборони різниться залежно від регіонів та водойм.

У водоймах на період нересту забороняється пересування всіх транспортних засобів чи моторних суден (за винятком установлених суднових ходів), крім суден органів рибоохорони та інших уповноважених органів.

Забороняється також здійснення промислового рибальства та підводного полювання, водночас посилюється контроль за роботою водозабірних споруд.

У період нересту дозволяється вилов одній особі за добу 3 кг + 1 шт. риби (особина будь-якої маси у мінімально дозволених для добування розмірах) гачковими знаряддями вилову або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках, не заборонених для любительського рибальства у період весняно-літньої заборони.

Держрибагентство нагадує, що у 2023 році, у період весняно-літньої нерестової заборони, відповідно до оновлених правил рибальства, збільшено до двох дозволену кількість гачків при вилові водних біоресурсів з берега за межами нерестовищ. Також, дозволено проводити офіційні спортивні заходи.

За порушення правил рибальства передбачається як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Перелік позанерестових ділянок


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень