Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 27.07.2023 11:07
Кількість переглядів: 107

1. Проект детального плану території в м. Великі Мости в районі вул. Львівська, 111 Червоноградського району Львівської області.

Проектом пропонується реконструкція існуючих виробничих будівель з влаштуванням добудов під об’єкти виробничого та громадського призначення.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Великомостівська міська рада Львівської області.

3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

            а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 27.07.2023 р. до 27.08.2023 р.;

              б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Великомостівська міська рада Львівської області (80074, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 6).

              в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

              29.08.2023 р. о 11:00 в Народному домі за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 9.

г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Великомостівська міська рада Львівської області (80074, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 6).

Адреса сайту: https://vmgromada.gov.ua/

ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Великомостівська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбаченоСхема сучасного використання

Схема розташування території

Звіт про стратегічну екологічну оцінку

Пояснення до детального плану території

Проектний план


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень