Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту Детального плану території (ДПТ) та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Дата: 01.09.2023 14:36
Кількість переглядів: 119

1.Фото без опису Проект детального плану території для розташування кварталу житлової забудови в районі вул.Львівська та вул.Молодіжна в м.Великі Мости Червоноградського району  Львівської області

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ та Звіту про СЕО – Великомостівська міська рада Львівської області.

3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій та зауважень у процесі здійснення СЕО здійснюється відповідно до ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», а саме:

         а) дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з  07.09.2023 року до 09.10.2023 року;

       б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень до закінчення терміну громадського обговорення на поштову адресу: Великомостівська міська рада Львівської області (80074, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 6).

         в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

              10.10.2023 р. о 11:00 в Народному домі за адресою: Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 9.

         г) Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО можна за адресою: Великомостівська міська рада Львівської області (80074, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Великі Мости, вул. Шевченка, буд. 6).

Адреса сайту: https://vmgromada.gov.ua/

     ґ) Розпорядником інформації щодо стану довкілля та інформації пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується ДПТ є Великомостівська міська рада Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДПТ та звіту про СЕО: не передбачено.


Додаток №1

Додаток №2

Додаток №3

Додаток №4

Додаток №5

Додаток №6

Додаток №7

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень