Пошук

Вітання з Днем позашкілля!

Дата: 25.09.2023 11:50
Кількість переглядів: 132

Шановні працівники закладів позашкільної освіти!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!

  Сьогодні вітаємо Вас, прекрасних педагогів, котрі віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворює кожен день для вихованців на день радості та щастя!

Відомо, що позашкільна освіта – важлива ланка неперервної освіти, адже допомагає дітям та учнівській молоді виявити власні здібності, творчо їх розвивати. Позашкільна освіта сприяє культурному, інтелектуальному, професійному самовизначенню, забезпечує змістове дозвілля підростаючого покоління.

Нашим педагогам-позашкільникам є чим пишатися. Кожен з них особистість творча, справжній професіонал, майстер своєї справи. Про це свідчать і їх власні перемоги на конкурсах, і здобутки їх вихованців, майбутніх митців Великомостівського краю.

         Дорогі педагоги нехай Ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Хай невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Окрема дяка Вам за те, що у важкий для країни час Ви проявили себе справжніми волонтерами, помічниками наших воїнів. Ваші дбайливі руки плетуть сітки, збирають допомогу та складаються в молитві за наших Захисників.

         

Отож бажаємо Вам та Вашим сім'ям миру, здоров'я, благополуччя, а також творчих ідей у Вашій благородній справі!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень