Пошук

Щодо участі в онлайн семінарі про застосування РРО

Дата: 02.10.2023 15:54
Кількість переглядів: 64

Згідно із Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану» № 3219 з 1 жовтня підприємці зобов’язані застосовувати РРО або ПРРО під час здійснення розрахункових операцій у готівковому чи в безготівковому форматі та поновлюється відповідальність підприємців за здійснення розрахункових операцій без використання РРО/ПРРО.

У зв’язку із внесенням змін до податкового законодавства України, департаментом агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації спільно з представниками Головного управління Державної податкової служби 03.10.2023 о 11 год. заплановано проведення Zoom-семінару: «Все про РРО (реєстратор розрахункових операцій) для сільськогосподарських виробників».

В межах заходу представники ГУ ДПС нададуть роз’яснення за наступними темами:

1. Чотири кроки про встановлення ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій).

2. Використання РРО (реєстратор розрахункових операцій) при реалізації сільськогосподарської продукції.

Посилання для підключення до семінару: https://us06web.zoom.us/j/83211123569?pwd=nJB1mYvPddhnkHcZBrkdtdEmycIQc0.1

Meeting ID: 832 1112 3569

Passcode: 632280

Враховуючи вищенаведене, просимо прийняти участь у вищезгаданому заході, запросити аграріїв до участі у семінарі офлайн в приміщенні громади. У випадку неможливості взяття участі підприємців офлайн, просимо скерувати сільськогосподарським виробникам, що здійснюють діяльність на території громади посилання на zoom-семінар.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень