Пошук

Опитування для ветеранів та ветеранок

Дата: 13.10.2023 14:04
Кількість переглядів: 119

Фото без опису

У вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група "Рейтинг" провела ІV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.

З метою виявлення конкретних потреб, проблем та ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, Український ветеранський фонд запрошує до участі в опитуванні ветеранів.

Посилання на форму опитування: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSewtYsn3KJLFy.../viewform

Слід зауважити, що дане опитування є абсолютно анонімним та проводиться Українським ветеранським фондом з метою з'ясування думки безпосередніх ветеранів російсько-української війни.

Інформація, отримана в результаті опитування, буде використана для подальшого аналізу та порівняння результатів досліджень.

Ваша участь у цьому опитуванні надважлива для підтримки ветеранів та сприяння їхній повноцінній реінтеграції до цивільного життя.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень