Пошук

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування «Детальний план території з метою впорядкування забудови в межах вулиць Шевченка, Бандери та Паркова в м. Великі Мости

Дата: 15.11.2023 16:27
Кількість переглядів: 77

Фото без описуВідповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Великомостівська міська рада Львівської області оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документа державного планування - «Детальний план території з метою впорядкування забудови в межах вулиць Шевченка, С. Бандери та Паркова в м. Великі Мости».

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту: «Детальний план території з метою впорядкування забудови в межах вулиць Шевченка, С. Бандери та Паркова в м. Великі Мости». Необхідність розроблення детального плану обумовлена визначенням просторової композиції і параметрів забудови, організацією транспортного і пішохідного руху, визначенням планувальних обмежень використання території.  

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Великомостівська міська рада Львівської області.

Передбачувану процедуру громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 15.11.2023 по 25.11.2023;

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): пропозиції приймаються у письмовому вигляді (у тому числі в електронному вигляді на електронну адресу: info@vmgromada.gov.ua) із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил;

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: не передбачається проведення громадських слухань;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування (за наявності) та екологічною інформацією, у тому числі пов'язаною зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: в приміщені Великомостівської міської ради (адреса: вулиця Шевченка, 6,
м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська область, 80074), а також на офіційному сайті (https://vmgromada.gov.ua/) протягом 10 днів з дня оприлюднення цього повідомлення.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Великомостівська міська рада Львівської області за адресою: вулиця Шевченка, 6, м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська область, 80074.

Електронна адреса: info@vmgromada.gov.ua.

Строк: з 15.11.2023 по 25.11.2023.

Відповідальна особа: Грубер Оксана.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров'ям населення, що стосується документа державного планування: у приміщенні Великомостівської міської ради (адреса: вулиця Шевченка, 6, м. Великі Мости, Червоноградський район, Львівська область, 80074).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: зважаючи на географічне положення проектованої території транскордонні наслідки реалізації проекту документа «Детальний план території з метою впорядкування забудови в межах вулиць Шевченка, С. Бандери та Паркова в м. Великі Мости» для довкілля, у тому числі здоров’я населення, не очікуються.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень